Миттєвий кістяком – ефекти з підсвічуванням крем

Міцним кістяком дає особі певного присутності і визначення. Якщо у вас є видатні вилиці і впевнену лінію щелепи, це не має значення, наскільки зближені своїми очима: цибулинні ніс, або як однобоко ваші губи, ви все ще збираєтеся повернути голови. Так, я розробив цю теорію себе, але тільки після того, дивлячись на сотні strongboned красунь (багато з них моделей) яких інші особливості були середніми, асиметричні, або незвичайним. Я, на жаль, не був благословенний видних кісток. Я покладаюся на рум’яна, щоб привернути увагу до моїх щоках. Якщо ви повинні зробити те ж саме, продовжуйте читання.

Чікі кольору

У мене є жовта шкіра, яка є однією з причин, мені подобається щоки кольору: воно робить вашу шкіру виглядати яскравими. Але, можливо, те, що я найбільше подобається в щоку колір як натяк на мою рожевий вилиці, на підборідді, а на скронях робить вигляд, ніби я насправді була якась структура кісток!

Щоки кольору поставляється в декількох формах. Найбільш поширеними видами є рум’яна і рум’яна. Рум’яна кольоровий порошок ви чистите з на щітку, і Руж крему – зазвичай упаковані в невеликий горщик – який застосовується пальцями або губкою для макіяжу. Інші форми щоки кольору напівпрозорого гелю (упакований в трубі); поворотною щокою до палички кольору, а колір рідини щоці, який виглядає як кольорова вода і створює зрушитися з місця доказ напівпрозорі плями на вашій шкірі.

Який вид щоки кольору слід використовувати? Чим суші ваша шкіра, вершковий ваш макіяж повинен бути – рум’яна і поворотною щокою до палички кольору прекрасно підходять для сухої шкіри. Гель та рідкий колір щока terriftc для нормальної шкіри. Кисть-на рум’янець, – які можуть бути успішно використані на всіх типах шкіри – є обов’язковим для жирної шкіри, а також допоможе зменшити блиск на обличчі.

Досягнення ефекту з підсвічуванням крем

Підкреслюючи крем – також називається маркер – це макіяж мішок додатково, те, що добре, коли є але не обов’язково. Це бліда, злегка перламутровий крем відбиває світло, що робить функція з’являється більш помітним. Коли я використовую крем виділення – як правило, протягом ночі – я погладити незначна кількість під моєю бровою, на вершинах вилиці, і на моїй щелепи. Результатом є не очевидним, але дуже, дуже красиво.

Підкреслюючи крем доступний у відтінках з рожевий, персиковий, сріблястий, блідо-жовтий, золото, мідь або упівголоса. Це найчастіше упакований в невелику каструлю, але ви можете знайти його в поворотний до палиці, як порошок, з паличкою аплікатора, або в рідкому вигляді. Якщо вам подобається, ви можете використовувати чистий білий палицю приховування як свого роду тимчасовий маркер – Ви не будете отримувати світло ловила блиск маркер, але блідий колір може зробити можливості Подивіться більш помітним.

Використання бронзатор

Bronzer використовується, щоб дати шкірі засмаглий вигляд – і це набагато більш безпечний варіант, ніж засмагати. Його колір наближення до бронзи, такі як сильний загар, червоно-коричневий або золотистий загар. Я не великий користувач бронзатор, але у мене є друзі, які люблять бризки сонця відблиск дає щоки, храми, підборіддя, і в інших областях. Бронзірующей виглядає як рум’яна і застосовується в точно таким же чином. Він доступний у вигляді порошку, крему, гелю, і кулька форми

Контурна секрети

У 1970-х контурна був популярний – у той час, майже всі червоніє порошок супроводжувалися глибокій тіні, який повинен був бути застосований до порожнистим щік. У той час як світлі тони принести функціями вперед, темні кольори роблять функції відступати, тому трохи тонкий контур може пухкі щічки, а також пом’якшити зовнішній вигляд є подвійне підборіддя або зробити те боки носа людини виглядати стрункішою. Якщо не рахувати деяких поворотних до контуру палиці, я не бачив багато продуктів контурів на ринку останнім часом. Це не означає, однак, що контурна Байдуже т існує. Багато візажисти просто використовувати більш темний, ніж шкірі відтінок основи або приховування як контур обличчя. Секрет природно виглядають контуру полягає у використанні продукт, який є тільки один або два тони темніше шкіри і застосовувати його з легкої руки.

Glitter – або вільно упаковані в горщиках або припинені в прозорий гель – це модний і цікавий спосіб привернути увагу до вилиці, повіки, browbones або губ. Тільки переконайтеся, що використовувати його дуже економно.