Лазерна епіляція – це право для вас

Лазерна епіляція сильно рекламуються, але мало що відомо про цю технологію. Проте, що зміниться після ви витрачаєте 58 секунд, щоб прочитати кожне слово цієї статті і стати добре інформовані про постійного видалення волосся. Проаналізувавши факти, ви зможете прийняти рішення про те чи ні лазерна епіляція є правильним для вас.

Як це працює

Лазер використовується, щоб швидко і акуратно видалити небажані волоски.
Лазерна епіляція використовує довжину хвилі світла, призначеного для темних матеріалів на вашій шкірі. Як правило, це пігмент волосся. Ручні пристрої використовується потім, націлені на ці райони і видалити волосся від них. Ця процедура працює найкраще для тих, хто справедливої ​​кольору шкіра і темне волосся. З більш темною шкірою, це важче, націлені на ці райони. Люди з темною шкірою можна лікувати, але результати повільніше і більше сеансів потрібно. Крім того, ви хочете, щоб знайти лікаря з великим досвідом, якщо у вас є більш темною шкірою.

Лазерна епіляція повинна бути індивідуальною для кожного пацієнта.

Різні типи волосся по-різному реагують лазерної процедури. Грубі темне волосся, здається, відповідають кращим на лікування лазером. Світле волосся набагато важче піддається лікуванню. Світле або руде волосся стає надзвичайно складно. З більш світлим волоссям, результати є змінними і ви повинні мати кілька сеансів лікування.

Насправді, майже всі вимагає декількох сеансів лікування для досягнення оптимального результату. Це тому, що волосся росте циклами. Не всі волосся у фазі росту в будь-який даний момент часу. Додаткові сесії гарантувати, що ви ловите все волосся, коли вони знаходяться у фазі росту.

Вартість лазерної епіляції

Вартість лазерної епіляції може варіюватися залежно від вашого місця розташування. Тим не менш, вони варіюються від $ 300,00 до $ 500,00 за одну сесію. Тому що це є однією з форм медичної допомоги, це завжди краще звернутися в клініку з високою якістю, а не низькою ціною. Лазерна епіляція потребує багатьох років навчання, індивідуальний підхід, досвід та кваліфікований, турботливий, і професійний персонал.

побічні ефекти лазерної епіляції

Більшість пацієнтів відчувають деякі дуже незначні побічні ефекти після кожної сесії. Як правило, у вигляді м’якого засмаги типу відчуття, яке проходить через 2-3 години. Зволожуючі і прохолодні компреси можуть допомогти полегшити дискомфорт в цей час. Будь-які невеликі ділянки блістер, які можуть з’явитися слід ставитися з місцевими антибіотиками поки не вирішені. Тому що ви вже стикалися з цією конкретної форми променя світла, сонця блок повинен бути використаний протягом 6 тижнів після лікування, якщо ви очікуєте, щоб піддаватися впливу сонця. Будь-які подальші слід давати вказівки лікаря.

Якщо ви втомилися від воску або гоління, лазерна епіляція може бути ідеальним рішенням для вас. Тепер, коли ви знаєте більше про це, ви повинні бути в змозі зробити правильний вибір для Вас.