Obagi clenziderm останньої системи лікування акне

Включений в список як один з новітній науково випускається, щоб з’явитися на піклування Obagi лінійці продуктів шкірі те, що називається системою лікування акне: CLENZIderm. Реальність така, незважаючи на це, що акне ринку продуктів лікування переповненому одного а там вже деякі дуже активні продукти доступні. Так само Obagi CLENZIderm запропонувати що-небудь новіше і безпечніше чи це просто свіжий підключи і різні акції?

FDA затверджених акне медицини

Почнемо з того, Obagi CLENZIderm є уповноважений FDA, що відпускаються за рецептом сили акне медицини, не зовсім іншу з полиці продукт. Так набагато потужним і, отже, надзвичайно високо оцінив, що вона повинна використовуватися тільки під наглядом лікарів. Простіше кажучи, його реальну медицину і потрібно підходити як такої.

те, що робить Obagi clenziderm таким унікальним?

Прищі дійсно складні захворювання шкіри, і тому будь-які оперативні дійсно акне медицини повинна бути багатоступінчастої обробки потоку. Без сумніву, ви вже чули про декілька з цих типів лікування продукти, але є один пункт, зокрема, що відрізняє Obagi CLENZIderm з натовпу.

новий розчинний пероксид бензоїлу derivitive

Його революційні свіжих Obagi, в запатентованій розчинні похідне бензоїлу пероксид. Що це означає, те, що фактичне мікроскопічні частинки перекису бензоїлу, що містяться в Obagi CLENZIderm насправді десять тисяч разів менше, ніж перекис бензоїлу кристали мали в продуктах, які ви, можливо, застосовувалися в минулому.

брехливою рекламою для бензоїлу пероксид

Можливо, ви вже виявили реклами, які рекламують бензоїлу пероксид як кращий актуальною акне оперативної медицини, яка доступна, але ці оголошення були начинка. Це тому, що більшість бензоїл пероксид прийняті в цих продуктів не має можливість вбивати ще одна бактерія, бо його не розчинні водою і розмір його кристалів великі.