Inamed силіконові імпланти грудей FDA схвалено.

З недавнім твердженням силіконовим гелем грудні імплантати для збільшення грудей та реконструкції грудей, лікарі та пацієнти можуть бути впевнені в безпеці силікону. Це підтвердження грунтується на обширних доклінічних випробувань, чотири роки дані по 715 жінкам з основних клінічних досліджень Allergan і європейських дослідженнях, які оцінювали розриву імплантату ціни поширеності за 10 років. Крім того, незліченна опубліковані, рецензованих досліджень і розробок, підтримки безпеки заповнених силіконовим гелем імплантатів грудей.

Згідно з дослідженням, проведеним урядом США дивиться на заповнених силіконовим гелем імплантатів грудей і підтверджує висновки.
У 1997 році Міністерство охорони здоров’я і соціальних служб США став одним з найбільш великих досліджень в історії медицини, призначивши Інституту медицини Національної академії наук (МОМ) для вивчення можливих ускладнень під час або після операції.

МОМ складалася з 13 членів комітету добровольців, у тому числі шість жінок. Склад комітету увійшли члени медичних, наукових та освітніх спільнот, що мають досвід в області радіології, жіноче здоров’я, неврологія, онкологія, силіконові хімії, ревматології, імунології, епідеміології, терапії та пластичної хірургії. Немає членами МОМ не було поточних відносин або конфлікту інтересів, пов’язаних з будь-яким імплантатом позовів.

Результат: Після розгляду років доказів і досліджень, що стосуються силіконовим гелем імплантатів грудей, МОМ виявили, що “дані свідчать про те захворювань або станів, таких як захворювання сполучної тканини, раку, неврологічних захворювань або інших системних скарг або умови не частіше зустрічається у жінок з грудними імплантатами, ніж у жінок без імплантатів. ”

Крім того, огляд досліджень і медичних досліджень показує:

Великі дослідження, в тому числі в доповіді Інституту медицини, до висновку, що рак молочної залози не частіше зустрічається у жінок з імплантатами, ніж без імплантатів
Американська академія педіатрії укладений у вересні 2001 року “Комітет з наркотиків не відчуває, що в даний час доказів виправдовує класифікацію силіконових імплантатів в якості протипоказання до грудного вигодовування”.
Епідеміологічні дослідження не виявили підвищеного ризику несприятливих наслідків для здоров’я … у дітей, що народилися у жінок з грудними імплантатами