ідеально коси

Є кілька різних типів волосся стилів, які включають коси. Лінії росту волосся коси вимагає волосся, які все однієї довжини і сухою. З лінії росту волосся коси тільки обплетення лінії росту волосся волосся. Жінки з довгим волоссям може грати з десятками косу стилі для простого або екзотичні новий вигляд. Якщо у вас довге волосся, стиль не більш цікаво, ніж експериментувати з косами. Плетіння волосся стане набагато легше з триваючою практикою.

Braid власники не люблять мити коси, побоюючись маніпулювання їх занадто багато. Не будучи косу власника, але говорить з точки зору здорового глузду – йти більше 1 тижня в будь-якому стилі – коси включені. Потягніть частини волосся як можна більш рівномірно, так що напруга залишається послідовною. Якщо напруга більш щільний, з одного боку, ваше волосся коси почнуть крутити в одну сторону, а не в горизонтальному положенні.

Люди з косами не хочуть маніпулювати коси уникнути плутанини їх. Багато жінок вдаються до розбавлення кондиціонер і покласти в пляшці з розпилювачем. Не використовуйте офісі харчування стилі гумкою, щоб забезпечити косу, так як вона сприяє ламкості волосся. Виберіть правильне аксесуари призначені для зберігання волосся: покриття смуги, затискачі, шпильки і інші прикраси. Якщо ви плетіння волосся волосся маленької дитини, запитаєте, що вона тримати голову нерухомо, як це можливо. Дати їй руку дзеркало так, вона може побачити будь-якої роботи, яку ви зробили, щоб її волосся.

Є декілька переваг носити коси зачіски. По-перше, плетені стиль тримає волосся забезпечити навіть якщо вона має кілька шарів, які зазвичай не можуть бути локалізовані. Це особливо корисно для дітей, які потребують щоб зберегти своє волосся під контролем, але може мати пошкодження або нерівності. Коси можуть бути також використані для додавання тонких хвиль прямого волосся: якщо волосся плетений, коли він мокрий і дозволило повністю висохнути, волосся буде мати ніжні хвилі, не потребуючи щипці для завивки або іншим потенційно небезпечним інструментом.

Отримайте деякий відпустку в спрей-кондиціонер і спрей, який на ваше волосся кожен день, таким чином ваші волосся доцент розірвати так само легко, коли ви берете ваші коси, і це допоможе з зв’язок. Перед пранням: використовуйте щетиною кабана, щоб переконатися, немає зв’язок перед змочування її вниз, не просто мокре волосся і купа його на верхній частині голови, щоб вимити його, більш, як за допомогою нейтралізуючих шампунь після хімічної завивки. Використовуйте хороший відпустку на кондиціонер для прочесати. Початок в нижній частині біля шиї і повільно працювати до голови.

Як і французький твіст, якщо ви хочете носити ваші волосся повністю залежить, різні коси волосся може завжди бути заправлені під і заколола. Коси можуть бути Jazzed Up з особливими рисами як ювелірні вироби волосся, квіти або прикраси для волосся будь-якого типу.

Класичний “французьку косу” є одним з найскладніших – і популярний – зачіски небудь винайдених. Ви починаєте з центром пасмо волосся і розділіть його на три нитки. Як ви тасьмою, ви додаєте нові нитки зібралися з обох сторін голови. Готову косу прилягає проти вашої голови і закріплена в нижній частині.