є експертної інформації про дерматиті правильному шляху

Коли справа доходить до проблем зі шкірою, більшість з нас по-справжньому не знають про різних варіантах лікування. У більшості випадків, якщо ми помічаємо, запалені червоні плями, сухість шкіри, ми по реагувати і проконсультуйтеся з нашим лікарем. Ми повинні бути обережні, однак, не сліпо поглинають всі лікарі і дерматологи (шкіра фахівці) говорять, без подальшого, незалежна, експертиза. Візьмемо діагностиці та лікуванні дерматиту, наприклад.
Також відомий як екзема, дерматит, як правило, викликані впливом алергічної реакції або дратівливих хімічних речовин. У результаті реакції або подразнення, шкіра часто стає червоні, опухлі або блістери, і сильний свербіж. Є цілий ряд форм дерматиту з настільки ж різноманітний спектр процедур. Так що ж кажуть експерти?
Думка експерта: контактний дерматит
Запалення, викликаного контактним дерматитом в значній мірі є результатом або контакт з дратівливими хімічними або алергічну реакцію. Без констатував очевидне, перше, що потрібно зробити, це припинити контакти або впливу “подразник” або “алергічними”. Це дуже зручно для уникнення майбутніх, однак він нічого не робить, щоб зменшити струм запалення, яке може залишатися справжнім на строк до 6 тижнів.
Одна із загальних рекомендацій лікарів і дерматологів є застосовувати зволожуючий; техніка надзвичайно ефективним у регідратації шкіри і тим самим зменшуючи свербіж. Проблема в тому, що більшість медичних експертів рекомендують використовувати креми, які Sorbolene зазвичай самі викликають алергічних реакцій. Саме з цієї причини, що рекомендація 100% натуральні бальзами для шкіри є набагато більш безпечним варіантом, у зв’язку з низьким відсотком небажаних реакцій і виняткові властивості гідратації вони володіють.
Думка експерта: атопічний дерматит
Хоча атопічний дерматит є найбільш поширеним у новонароджених і дітей ясельного віку, є значне число зрілого віку страждає. Атопічний дерматит викликає рожево-червоні, лускаті висипання, які можуть отримати шорсткі, сентиментальне і твердим. У дорослих випадків це знаходиться в основному в ліктях, під колінами, та / або на зап’ястя та кисті рук. Це стан, який не може бути вилікуваний, тільки керований.
Відповідно до всюдисущим характеристики атопічний дерматит, медичні експерти часто випереджати події і призначити різне безліч кортикостероїдні креми та мазі для боротьби роздратування. Проте існує велика ступінь небезпеки, пов’язані з використанням таких кремів. Як і всі форми стероїдів, їх використання йде рука об руку з довгий список можливих побічних ефектів. Вони включають, не обмежуючись ними:
– Високий кров’яний тиск – Погано імунного захисту – Панкреатит – Біль у животі – Безсоння – витончення шкіри (атрофія) і розтяжки (стрії) – легка помятость і розривів шкіри – дерматит періоральний (висип навколо рота) – Розширене кровоносних судин (телеангіектазії ) – Сприйнятливість до інфекцій шкіри – наприклад, маскування інфекції оперізуючий лишай інкогніто – алергія на стероїдні крему
Природні бальзами шкіри є набагато ефективнішими
З довгим списком побічних ефектів, пов’язаних з кортикостероїдні креми та мазі, більшість з яких набагато більш руйнівним початкового запалення вони призначені для лікування, це не важко зрозуміти, чому цього плану лікування повинні бути чітко уникати. Для того, щоб легко принести вологу назад у шкіру в найбільш гармонійних засобів наявних у розпорядженні органу, природним рішенням є єдиним логічним відповіддю.