як уникнути від вугрів і прищів

Місця, прищі, прищі, вугри, білі вугри або що ви хочете їх називати, чи не хороші. Вони можуть зробити ваше обличчя виглядати непривабливо, і навіть може зробити ваше обличчя з’являється брудна і немита. Більшість людей схильні вважати, що підлітки, коли справа доходить до місця, однак, по правді кажучи, будь-яка людина може отримати місця незалежно від їхнього віку.

чому підлітки більш схильні до плями та прищі?

Підлітки, як правило, найбільш уразливих до виникнення вугрів і прищів у зв’язку із змінами, які відбуваються в їх організмі, в першу чергу, зміна рівня гормонів. Це може призвести до зростання виробництва масла на шкірі, які потім можуть зробити його більш імовірно, що бактерії зможуть рости і утвердитися. Крім того, оскільки це не гарний наявність плям і тому, що більшість підлітків підлітків втиснути свої плями, то це може викликати спалахи відбуваються в інших частинах обличчя, що робить ситуацію ще гірше.

Ефект вашого типу шкіри

Варто також брати до уваги тип шкіри у вас є, тому що це також буде грати великий вплив у визначенні того, ви страждаєте від частих спалахах прищ чи ні. Загалом, ті, хто акне типу шкіри або жирної типів шкіри, як правило, відчувають більш спалаху, ніж інші типи шкіри. Це тому, що, як вже згадувалося раніше, надлишки масла на шкіру створює середовище, яка робить його набагато легше для точкового бактерій рости і процвітати. Інші типи шкіри, таких як нормальна або чутлива шкіра, все ще може отримати спалах прищів, хоча вони, як правило, відбуваються набагато рідше і, як правило, набагато легше керувати.

інші фактори, що викликають прищі спалаху

Мабуть, найбільш поширеною причиною, чому люди страждають від вугрів і прищів, тому що їх особа не очиститься належним чином, або не очистилися аж взагалі. Протягом усього дня ваша шкіра піддається впливу багато бруду, більшість з яких походить від забруднення, яка знаходиться в повітрі. Якщо ви живете в місті, ваше обличчя, ймовірно, стане брудніше і брудніше раніше, ніж той, хто живе в сільській місцевості, наприклад.

Ще однією важливою причиною для спалаху на обличчі торкаючись обличчя брудними руками. Майже кожна людина прагне це зробити, і для багатьох людей, зачіпаючи їх особи своїми руками стала несвідомої звичкою які вони роблять, навіть не замислюючись про це. Як правило, більшість людей, як правило, щоб торкнутися їх обличчі навколо рота і підборіддя, і саме в ці області обличчя, які мають тенденцію розвиватися плями найбільше. Якщо ви курите, ви, можливо, помітили збільшення кількості прищів ви отримаєте навколо губ, яка значною мірою через перенесення бактерій з ваших рук до вашого обличчя, як ви курите.

, Що може бути зроблено, щоб зменшити спалаху?

Мабуть, найкраще, що ви можете зробити, щоб зберегти вашу шкіру виглядати чистим і вільним прищик переконатися, що ви очистити його на регулярній основі, наприклад, у першій половині дня і знову вночі. Це важливо, оскільки очищення допоможе видалити надлишки масла, мертві клітини шкіри і навіть бактерій, який сидить на поверхні вашої шкіри, кожен з яких може призвести до спалахів від вугрів і прищів. Якщо у вас є прищі типу шкіри або жирної типу шкіри, ви можете також отримати вигоду від використання антибактеріальних мити обличчя, щоб переконатися, що ви знизити рівень бактерій на шкірі стільки, скільки ви можете.

Крім того, існують також природні антибактеріальні продуктів, які ви можете використовувати або додати в існуючий догляду за шкірою. Один з кращих використовувати, гвоздичне масло який дуже антибактеріальними та противірусними. Додавання кількох крапель гвоздичного масла в зволожуючий крем, наприклад, може бути чудовим способом забезпечення вашій шкірі тривалий захист протягом дня і тим самим знизити швидкість, з якою ви страждаєте від прищів і прищі.