як порівняти нічні креми – суттєві факти

Як ви порівнюєте нічні креми? Ви запитаєте одного за порадою або вчитися реклами в глянцевих журналах і на телебаченні, щоб зробити свій вибір. Це завжди добре, щоб звірити годинник з друзями і сусідами, щоб з’ясувати, які продукти по догляду за шкірою вони використовують і чи будуть вони були хороші результати. Але тільки тому, що одна марка нічний крем може задовольнити ваш друг не означає, що це буде правильний вибір для Вас. Коли ви порівняйте нічні креми ви дійсно хочете прийняти більш науковий підхід. Не дозволяйте слово “науковий” відштовхувати вас, просто виконайте ці прості правила:

Правило номер один, щоб перевірити інгредієнти. Читати дрібний шрифт на етикетці, щоб з’ясувати, що знаходиться в трубці, або банку, що ви думаєте про покупку. Є дві речі, які треба подивитися, ті інгредієнти, які не вигідні і в деяких випадках може реально пошкодити шкіру, а по-друге інгредієнти, які є корисними в збереженні ваших шкірі виглядати гладкою і здоровою.

Давайте спочатку розглянемо ці інгредієнти вам слід уникати, оскільки, як тільки ви бачите одне з цих вказані на етикетці, ви можете відмовитися від продукту без подальших роздумів.

# Сонцезахисний крем сполук, таких як авобензон, Бензофенон діоксібензон і так як ви не повинні бути захищені від сонця, поки ви спите.

# Парабени – Ви знайдете різні варіанти, такі як бутил, етил, метил-і пропілпарабен. Вони часто включають в якості консерванту, але можуть викликати алергічні реакції і висип на шкірі.

# Спирти – бензиловий спирт, етанол, етиловий спирт і метанол лише деякі з імен ви побачите. Спирти, як правило, сухої шкіри і може викликати роздратування.

# Мінеральні масла – зверніть увагу на імена, такі як вазелін, рідкий парафін і парафіну. Використовується в багатьох продуктах, тому що це дешевше, ніж альтернативні варіанти, він має тенденцію закупорювати пори вашої шкіри, а також може викликати роздратування.

Тепер давайте звернемося до цих компонентів, які корисні і мають позитивний ефект на вашу шкіру. Ось деякі з тих, шукати:

# CoQ10 – іноді показують з її повна назва Коензим Q10 є потужним антиоксидантом, який може протистояти впливу вільних радикалів в наших клітинах і так допомагає у підтримці здоров’я шкіри.

# Cynergy TK – ви, можливо, читали в журналах про колагену і його значення у збереженні вашій шкірі виглядати твердими і здоровими. З віком наш організм, як правило, виробляє менше колагену і так шкіра має тенденцію провисати і утворює зморшки. Cynergy TK стимулює вироблення колагену, щоб змінити цю тенденцію.

# Вакаме – це форма японської водорості яка не звучить як свого роду річ, яку ви можете нанести на шкіру обличчя, але він містить потужний інгредієнт, який допомагає зберегти колаген.

Якщо ви будете дотримуватися цих рекомендацій, якщо ви хочете порівняти нічні креми ви будете робити свій вибір на основі далеко ехолот, що якщо ви просто покладатися на раду одного.