як перемогти тих зимових шкіри blues_

Існує ніяких сумнівів, що, коли зима приходить, вона дійсно може завдати шкоди нашій шкіри. Низька вологість може висохнути шкірі і екзему часто стає проблемою. Тим не менш, є речі, які ви можете зробити, щоб перемогти тих, зимовий блюз шкіри.

як лікувати шкіру взимку!

Існують різні речі, які ви можете зробити для того, щоб зберегти шкіру щасливими і здоровими протягом всієї зими. До них відносяться:

покупка зволожувача

У кого немає опалення на їх та їхніх закритими вікнами взимку? Останнє, що ми хочемо, щоб бути СБ тремтіння в наших власних будинках! Тим не менш, захоплених тепла може бути дуже шкідливо для нашої шкіри, і це часто призводить до нашої шкірі висохнути і якщо у вас екзема вона може зробити його ще гірше, і свербіж може стати нестерпним. Зволожувач утримує вологу в повітрі і може зупинити вашу шкіру від висихання.

Вам навіть не доведеться платити величезні гроші за хороший зволожувач, вони, як правило, недорогі, і їх можна купити в будь-якому місцевому магазині наркотиків. Тим не менш, ви повинні купити більше, щоб тримати весь будинок зволоженому, але ви будете вдячні за це в загальному!

переключитися на масляній основі зволожуючий

Якщо ви цього ще не зробили, тепер ви повинні почати використовувати масло на основі зволожуючого крему. Взагалі, чим більше масла зволожуючий містить, тим ефективнішим воно буде в розгромі сухої шкіри. Кращі зволожуючі креми, щоб піти на ті, які насправді приходять у вигляді масла. Вони зазвичай складаються з 80% нафти і 20% води, і вони абсолютно ідеально підходить для зимових шкіру! Воду і масло поєднання допомагає створити захисний шар, який зазвичай робить його більш, ніж зволожуючі креми і лосьйони.

вжити заходів обережності, перш ніж вийти на вулицю

Перед рішенням у зимову погоду, це завжди краще, щоб захистити себе і свою шкіру в першу чергу. Вірте чи ні, ви все одно повинні захищати обличчя від сонця взимку і так зволожуючий сонцезахисний крем з фактором захисту від сонця не менше 15 повинні бути застосовані.

Носіння рукавичок також є важливим чайові, оскільки руки часто отримуємо сухі та пошкоджені від холоднечі. Іноді рукавички можуть бути зроблені з матеріалу, який буде дратувати шкіру тому переконайтеся, що рукавички, які ви обираєте дійсно зручні. Багато людей носять рукавицю бавовни під вовняну рукавицю просто бути дуже тепло, і це дійсно допоможе зберегти руки захищена.

Переконайтеся, що ви одягаєтеся в шарах

Однак холодно зовні, важливо, що ми одягаємося в шарах, так що ми не перегріваються і потім надмірно. З шарами ви можете легко взяти щось, якщо ви стали занадто теплими. пітливість причини свербежу так що це безперечно варто уникати! Вільний одяг бавовни завжди краще, оскільки воно дозволяє шкірі дихати, і в той же час зберігаючи його теплим.

стан волосся частіше

Волосся також стає сухою зимою і тому теж потрібно додаткової вологи. Хороший кондиціонер повинен залагодити цю проблему і кондиціонер, які ви можете просто спрей у ваші волосся і залишити його в можливо, варто задуматися, як він буде зафіксувати вологу довше.

використовувати зволожуючий шампунь

А також кондиціонер, хороший зволожуючий шампунь також необхідно, щоб переконатися, що шкіра голови очищується належним чином. Свербіж шкіри голови може бути реальною проблемою і хороший зволожуючий шампунь може дійсно допомогти.

У цілому, в кращому доглядати за тілом взимку Ви повинні переконатися, що ви отримуєте більше вологи в тілі, ніж зазвичай. Профілактика завжди кращі ліки так бути повністю підготовлена, і ви повинні плисти через зиму без великих проблем!