пройти скальпеля новий подарунок закінчення

Коли 18-річна Кортні готувала для закінчення середньої школи, вона знала, що вона збирається отримати подарунки від родини і друзів. Щось велике від її батьків. Кортні знала, що вона не хотіла новенький автомобіль, кричущі новий гардероб, або швидкий ноутбук для коледжу. Вона хотіла щось набагато ближче до її серце в буквальному сенсі. Кортні був сам свідомим у всіх її шкільні роки про невеликий розмір грудей. Коли навесні каталася вона попросила своїх батьків закінчення подарунок порядку-безліч повної грудні імплантати C. У виду Кортні, вона, можливо, була частиною «народного натовпу” в середній школі, якщо тільки вона мала право фізичних атрибутів. Вона не збиралася дозволити таким же сценарієм грати в коледжі.

17-річна Тріша ніколи не було проблеми з розміром її грудей, тільки розмір її в цілому. Постійно висміювали за те, що надмірна вага, вона ніколи не відчувала себе Ласкаво просимо на вечірках, футбольні ігри, в роздягальні, або де-небудь на те пішло, крім її власній спальні. Вона є прямим учнем і всіма засобами “нормальним” дитиною. Як і Кортні, вона хоче внести зміни, перш ніж вона упаковує і переміщає в коледж для нового старту. Вона не хоче, ювелірні вироби. Вона не хоче, взаємний фонд її імені. Вона хоче бути в хорошій жіночого товариства. Вона хоче, щоб її для надання імпульсу перемикач до студентського життя, маючи ліпосакції на стегнах, животі і обличчі.

Думка про те, підлітків, що мають пластична хірургія стає все більш серйозною проблемою як пластична хірургія продовжує ставати все більш актуальною, і поширених в нашому суспільстві. З безліччю ЗМІ присвячено зірки та зірочки підлітки дивляться на і слідувати їх примхам, він повинен прийти, як не шок, що підлітки прагнуть наслідувати сексуальної привабливості своїх кумирів. Хвиля пластикових реальності хірургії показує, за останні п’ять років також не сумнівається, зіграли свою роль, аби показати цим молодим дівчатам, що те, що вони хочуть, це дійсно були реалістичними. І часто тато більш ніж готові розплачуватися за все, що його маленька принцеса хоче.

різати або не різати

Аргументи були зроблені за і проти практики підлітків, що мають косметичні операції виконуються. На стороні для того, суть зрозуміла, що, якщо пацієнт знаходиться в 18 вона може це було зроблено на законних підставах на її власну в будь-якому разі, так чому ж суспільство засуджують це? Хороше питання. Де все стає трохи уривчасті в очах більшості людей, є ситуація, пов’язана сказати 17-річна дівчинка. У цьому випадку їй знадобиться письмовий дозвіл від опікуна, щоб мати який-небудь виборної процедури, такі як грудні імплантати. Проте, насправді це рішення батьків, що ставиться під сумнів в обох сценаріях, як кілька старшокласників створили достатньо коштів, щоб повністю фінансувати пластичної хірургії, це означає, що врешті-решт рішення залишається в люблячі руки мами і тата . Є певні проблеми, оскільки більшість пластичних хірургів раджу пластичної хірургії в разі, коли тіло підлітка ще не закінчив свою природний процес дозрівання. Також проблемою є ментальний аспект. Що буде з таким різким процедури зробити, щоб молоді і, можливо, нестійкою психікою? Чи буде молодого пацієнта в змозі впоратися ментальної стороною відновлення, а це розум готовий обробляти пристосовуватися до цих нових тілом?

Позиція прихильників найчастіше чемпіон те, що ці молоді жінки робили життя рішення протягом деякого часу, бачачи, як вони знаходяться далеко від дому весь день і повинні мати справу з проблемами самостійно в тому числі школи, суспільного життя, а часто неповний роботу. Вони скажуть, що діти в ці дні просто більш зрілим, ніж вони мали звичай бути, хоча це може бути просто більш знаючими, з невеликим терміном погашення кинули в якості результату. Дітям минулого (батьки сьогодні) просто не було “зазнати” така ж кількість засобів масової інформації, що насичення діти сьогодні підживлюють. Зайдіть в будь середньої школи по всій країні, і є хороший шанс, що число американських тиждень б’ється кількість обчислення книг в рюкзаках студентів. Молоді люди сьогодні “в курсі” набагато більше, дорослі речі, ніж вони були раніше. Все від сексу до наркотиків в політику-діти сьогодні більш інформовані, і найчастіше Про це повідомив на більш ранній стадії в житті. Це просто день і вік, в якому ми живемо Це включає в себе приплив у Вашій особі пластикові покриття хірургії в засобах масової інформації. Дівчата не сидимо думати про випускного вечора, вони думають про те, як вони будуть виглядати в цьому платті випускного вечора. Вони не сидять за обіднім столом говорити про фільми та музику, вони говорять про чарівні новий ніс Ешлі Сімпсон і як вони збираються отримати такий самий!

шити все догори

Тепер має значення позиції одного з цього питання підліткової пластичної хірургії, це неможливо просто узагальнює і сказати, що кожен 18-річний або готові чи не готові до косметичної хірургії. Кожна людина має друга, який є повністю дієздатним питної, але належить далеко не алкоголь. І сьогодні вона не перебільшенням знайти старших класів з більш короткими думками про майбутні вибори, ніж 30-річний молодий спеціаліст, який не читав нічого політичного з часів коледжу. Пластична хірургія для підлітків дійсно про окремі обставини і наскільки добре батько знає своєї дитини. Існує, безумовно, високий рівень відповідальності, покладеної на батьків використовувати звук і реалістичні рішення. Швидше за все, батьки повинні нести тягар з проведенням досліджень і консультацій з різними хірургами, поки вони не цілком комфортно. Це не тільки тіло, а й майбутнє своїх дітей вони збираються змінити в кінці кінців. Право хірург це той, хто буде говорити “ні”, якщо він відчуває, що потенційний пацієнт не є хорошим кандидатом для процедури. Є Кортні готова до грудні імплантати? Може обробляти Тріша життя змінюється ліпосакції? Є або дівчина навіть готова до вступу в коледж? Існує лише один спосіб це з’ясувати.