лазерна hairremoval

Лазерне видалення волосся є одним з найбільш популярних медичного призначення процедур для видалення небажаного волосся з різних частин тіла з використанням лазерного світла. Лазерна епіляція процедура здійснюється шляхом пропускання світлового променя через шкіру. Лазерні промені цільової темного пігменту меланіну, що міститься у волоссі. Як лазер вражає фолікули волосся біля кореня, з якого бере свій початок росту волосся, сильна спека лазерного пошкоджує волосяний фолікул.

Лазер для епіляції, безсумнівно, є найбільш ефективним методом досягнення постійного скорочення волосся. Постійного скорочення волосся лазерним стала неймовірно популярною протягом довгого часу і зараз є одним з найпотужніших процедури видалення волосся поруч з тимчасовим варіанти для видалення волосся, такі як воском і гоління. Є безліч інших способів позбавлення від небажаного волосся на тілі – пінцет радіочастотні, вищипування, електронний пінцет, засоби для видалення волосся або кремами та електролізу;, а також всі популярні бразильські бікіні віск для видалення волосся. Ці процедури однак, хоча зазвичай використовується, не може забезпечити таке ж постійне скорочення.

Лазери довели ефективність з плином часу і стали широко визнані дерматологами, а також суспільства в цілому. Лазери був визнаний одним з найбезпечніших методів для видалення волосся. Хоча дерматологи не обіцяв постійні рішення з використанням лазерного лікування волосся, вони визнають той факт, що лазери допомагають у скороченні росту волосся на тілі значно.

З усіх цих методів лікування зазначених вище, електроліз, як кажуть, перший у своєму роді в видаленні небажаного волосся на тілі. Електроліз може бути здійснена в менші області, де тіло має менше волосся. Цей спосіб здійснюють шляхом введення гострою голкою в кожен волосяний фолікул один за іншим і випускаючи низькорівневий електричний струм, який використовується для спалювання волосяних фолікулів. Цей недолік цього методу в тому, що це досить дорого, дуже болючим і може призвести до утворення рубців, а також.

Лазерне лікування волосся однаково поширена серед обох статей; з жінками не тільки ті, використовувати різні процедури видалення волосся. Чоловіки також видалення небажаного волосся на тілі за допомогою лазерів. Лазер для епіляції можна використовувати для позбавлення від небажаного волосся на обличчі, волосся від підборіддя, плечі, губи, спина, мочки вух, пахв, живота, сідниць, лобка, стегон, грудей, лінії бікіні, руки, руки, пальці і ніг. Лазерні промені дуже корисні для видалення волосся на обличчі. Лазерне лікування для видалення волосся також дуже зручно і, напевно, ще один з головних причин його популярності.

Лазерні процедури не тільки легко здійснити, ці методи також менше часу, ніж деякі з інших процедур. Лазерна обробка дозволяє кришці більшу ділянку шкіри, що робить його більш економічно ефективним, а також. Деякі з поширених типів лазерів включають: діод, олександрит і рубін. Це були перші лазери, які будуть використовуватися для видалення небажаного волосся. IPL або інтенсивно пульсуюче світло інший лазер, використовуваний для видалення небажаного волосся, але цей метод не дуже добре сформульовані і можуть мати деякі небажані побічні ефекти.

Лазерна епіляція є засобом, щоб дійсно уповільнюють ріст волосся протягом довгого часу, так що якщо ви прагнете до постійних “без волосся” скорочення погляд, то це засіб для досягнення цього результату протягом значного періоду часу.