лазерна очна хірургія поради

Лазерної хірургії ока були набирає все більшу популярність, так як вона почалася. Сьогодні існують різні види лазерної хірургії ока для своїх конкретних цілей. Більшість операцій лазерної очної виправити більше однієї проблеми за наявності, та лазерної хірургії очі стають дешевше з кожною хвилиною і безпечніші, ніж процедур, пропонованих років тому. В даний час існує два популярних методів лазерної хірургії ока. Найбільш часто використовувані форми лікування лазером Lasik. У Lasik, невеликий надріз в рогівці для створення клаптя. Лазерна обробка може бути виконана. Там може бути втрата зору від 20 до 30 секунд під час процедури. У Lasek епітелій видаляється до рогівки змінена за допомогою лазера. Лазерне лікування очей займає близько 15 хвилин в загальній складності. Самий популярний і безпечний тип лазерної хірургії ока є рефракційної хірургії ока LASIK. LASIK розшифровується Лазерна допомогу в кератомилез і є дуже швидка процедура, яка триває від 5 до 15 хвилин з негайним отриманням результатів. LASIK очної хірургії виконується за рахунок зміни форми рогівки ока за допомогою лазера, він виправляє численні види порушення рефракції очей і дуже зручно після її швидкому загоєнню.

Процедура насправді включає в себе видалення волосся тонку частину вашої рогівки на краще бачення повинно бути досягнуто. Добре, він може вилікувати недосконалості в очах, короткозорості, далекозорості або навіть астигматизму. Це займе кілька днів для відновлення, але після того, що Ваші очі вилікувати і вам не потрібно ніякої допомоги для зору. Ризик є найнижчим з лазерної хірургії ока, тому що рішення не на ваших руках. Ви можете вирішити, щоб отримати очної хірургії, але якщо ви не кращий кандидат ваш хірург відмовляються виконувати через ризики. Весь процес хірургії ока Lasik лазерна може зайняти кілька годин, але сама операція займає всього кілька хвилин. У більшості випадків вам не доведеться госпіталізувати. Тим не менш, бажано мати члена родини або друга, щоб бути разом з вами, тому що ви будете седативні і не можуть бути в змозі рухатися або навіть добре бачити відразу після операції.

Ризики, пов’язані з лазерної хірургії ока регресії, пошкодження заслінки / збиток, спотворені клаптя, неповної процедури under-correction/over-correction і т.д. Однак, ці ризики, якщо вони присутні, легко виправити, повторіть процедуру, клапоть заміни / ремонт або з безперервним використанням коригувальних лінз / окулярів. В інших випадках, коли лазерна хірургія ока йде відмінно, можуть бути й інші ризики, такі як невдоволення пацієнтів (особливо літні пацієнти) і т.д. Там немає також ніякої можливості мати хороший зір вдалину і поблизу хороший зір для пацієнтів, які звикли покладатися на свої очі розлади (особливо літні пацієнти, яких лікували короткозорість).

Як і будь-якої операції, є, безумовно, ризики для LASIK лазерної хірургії ока. Перш за все, він як і раніше дещо новий метод, який означає, що багато речей все ще може піти не так. Проте, майже в кожному випадку, тільки одне око працює при кожній операції. Це переконайтеся, що якщо операція виявиться невдалою, ви все ще не повністю сліпим. Можливо, це звучить страшно, але в переважній більшості випадків немає ніяких ускладнень. Статистика показує, що близько 92% пацієнтів задоволені хірургії ока Lasik лазер. Люди просто зміг бачити краще, ясніше і вони не повинні покладатися на контакт або окуляри для іншої частини їхнього життя.

Навіть з існуванням ризиків, лазерної хірургії ока все ще щось, яка допомогла мільйонам людей, і це може допомогти вам теж. Якщо ви відповідний кандидат для такої процедури, це те, що варто прислухатися.