домашній зволожувач шкіри, щоб зробити вашу шкіру м’якою і гладкою

Зволожуючий дуже важливо для кожного, оскільки він забезпечує вологи в шкірі. Завдяки зволожувач, зовнішній шар шкіри і зволожує шкіру також стає м’яким. Зволожувач додає м’якість сухий і збезводненої шкіри. Це дає відчуття м’якості і здорової шкіри. Хороший зволожуючий крем сповнена різних видів натуральних інгредієнтів, таких як масло авокадо, вітамін Е, масло жожоба, MoiLanolin т.д.

Зазвичай зволожуючий може бути собою складну суміш хімічних речовин, які спеціально призначені, щоб зробити нашу шкіру більш м’якою за рахунок збільшення вмісту води в шкірі. Ці зволожувачі можуть бути приготовані за допомогою штучних і натуральних олій. Ви також можете підготувати простий зволожуючий свій власний, використовуючи одну або дві загальні компоненти аптеці.

Дуже бентежить, щоб вибрати кращий зволожуючий крем. Так візьміть свій власний час, щоб вибрати кращий зволожуючий крем, який найкращим чином підходить вам і вашому типу шкіри. Існують різні продукти, у відповідності з вашими індивідуальними потребами. Бажано, щоб підготувати зволожувач у вашому будинку тільки. Деякі з важливих домашній зволожуючі шкіру представлені нижче.

1. Зволожуючий Кавун: Ви можете взяти шматочок лимонної води, а також одну столову ложку лимонного соку. Стисніть цей сік лимона над скибочку кавуна. Майте це шматочок кавуна в холодильник приблизно на 15 хвилин. Тепер візьміть шматочок кавуна і порізати на дрібні шматочки або в біти. Помістіть ці біти на вашому обличчі. Ця саморобна зволожуючий знизить температуру вашого тіла, а також зволожує її.

2. Авокадо зволожуючий: Візьміть 200 г сиру, одну чайну ложку меду, 1 чайну ложку соку лимона і авокадо середнього розміру. Ви можете зробити густу пасту шляхом змішування меду і м’якоті авокадо. Зробити сиром і лимонним соком, щоб зробити жорстку крем. Зберігайте цю суміш у холодильник на півгодини. Масаж цієї суміші належним чином на обличчя і шию і залиште на одну ніч. На наступний день ви побачите різницю, а також блиск для вашої шкіри.

3. Ви можете також змішати 1 чайну ложку мигдалевого, а також 1 чайну ложку сухого молока. Додайте дві їдальні ложки гліцерину і 1 столова ложка мигдалевого масла, а також 1 столова ложка лимонного соку. Змішати всі інгредієнти належним чином і нанесіть на обличчя принаймні раз на тиждень.

Всі ці домашні зволожувачі дуже ефективні і прості у використанні в домашніх умовах. Спробуйте використовувати засоби однієї, принаймні 2-3 місяці для кращого результату.