Як природно вилікувати варикозне розширення вен

Симптоми

Відня на ногах стали збільшені і перекручені. Існує часто тупа ниючий біль, а іноді і різкі колючі болі виникають. Шкірні виразки може розвинутися.

природного лікування

Дієта повинна бути простою і дуже поживний. Будьте обережні, щоб не переїдати, так що відходи питання не буде накопичуватися в системі.

Візьміть трав’яні проносні, якщо турбують закрепи. Тримайте надрах ретельно холодильнику. Вони повинні рухатися принаймні раз на день. Регулювати їх з їжею (фруктами) можливо, а якщо ні, використовуйте проносні трави.

Холодні ванни вранці слід приймати регулярно, розтираючи тіло енергійно і ретельно з першим мокрим холодним рушником, а потім сухим. Якщо холодні ванни вранці були більш широко використовується, варикозне розширення вен не було б так часто.

Коли вени дуже великі, носити спеціальний панчіх, який ви можете купити в медичному харчування або аптеці. Це дасть полегшення в результаті перерозподілу тиску. Купання кінцівок з білим чаєм кори дуба дуже корисно.

лікарські трави

– Піжма:

Він зміцнює слабкі вени.

“Побічні ефекти”

Це було насправді корисна як засіб від комах. Пижмо має бути прийнято тільки в помірних дозах лише б хоч. Перевірте кількість використовуваного на продукт, який ви купуєте.

– Іссоп:

Це збільшує циркуляцію крові і знижує артеріальний тиск. Це відмінний регулятор крові і є прекрасним тоніком, коли система знаходиться в ослабленому стані.

“Побічні ефекти”

Це відмінне миючий тіла. “Очисти мене ісопом, і буду я чистий, обмий мене, і стану біліший снігу”. Псалми 51:7. Не використовуйте більше 2 тижнів без перерви.

– Гідрастіс:

Це працює для всіх шкіри і кров проблеми неймовірно добре.

“Побічні ефекти”

Одне з кращих засобів усіх трав. Здається, вилікувати все, оскільки він вбиває і нейтралізує отрути. Допомагає травленню.