Олена Троянська гарячої сушарці кисті – огляд

Сушіння феном волосся з феном і круглою щіткою може допомогти в досягненні гладкою і полірованої салон видув з тоннами обсяг і пружність. Однак, іноді дві руки не достатньо, щоб розділ волосся, тримайте фен, і утримуйте круглу щітку. Удар сушки волосся є однією з тих часів, коли багато жінок просто бажаю, щоб вони були більше рук! Олена Гаряча Сушарка кисть Троя позбавляє від необхідності використовувати щітку фен і кругла, так як кругла щітка і фен єдині в те ж саме!

Олена Гаряча кисть Трой поєднує в собі потужність фена з моделюванням переваги круглою щіткою в одній дивовижною підігрівом інструменту. Кругла щітка фактично діє як фен, дме гаряче повітря у волосся і вона обертається навколо, щоб випрямити, гладкою і volumize від коренів до кінчиків. Це життя пристосування для заміни залишає іншою рукою абсолютно безкоштовно розділу волосся, що робить весь процес стилем швидше, простіше і менше розчарувань.

Олена Троянська пропонує кілька видів гарячих щітки повітрі, але термальні аерографом пропонує самі вигоди для волосся. Унікальні позолочені барель тримає більше тепла і розподіляє тепло рівномірно і ефективно на волосся для більш швидкого час сушіння. За допомогою спеціальних вентиляційних отворів, щоб більше гарячого повітря через, ця щітка має нейлонові щетинки, які знижують навантаження на волосся, але в змозі захопити його надійно з метою згладжування і полірування волосся з легкістю. Як тільки волосся сушать і розгладжується, стовбур можна заблокувати, щоб згорнутися або фліп кінцях. ¾ В, 1 В, або 1 ½ дюймів дати будь-якого типу волосся або довжину опції для сушіння і стилю з легкістю.

Навіщо витрачати більше часу сушіння волосся, ніж вам потрібно? Дайте ваші волосся і руки перерва з Оленою Троянської гарячої кисті. Ви волосся будуть ідеально згладжені з відскоку і обсягу, що ваша сушарка удару і кругла щітка може тільки мріяти.