Інструкція з користування кремів мікродермабразії

Креми мікродермабразії будинку все частіше розглядаються як альтернатива професійної мікродермабразії, які можуть лікувати різні шкірні захворювання, на додаток до поліпшення в цілому за кольором шкіри і сяйво.
Мікродермабразія креми працювати у відповідності з тими ж принципами, професійне лікування мікродермабразії. Вони покладаються на мікродермабразії кристалами, щоб обдирати до поверхні шкіру, викликаючи відлущування мертвих клітин шкіри. Це залишає шкіру виглядати більш гладкою і яскравіше. Мікродермабразія креми також прискорити стільникового швидкість відновлення шкіри, що особливо важливо, коли люди досягають більше 40, коли відновлення шкіри сповільнюється.

Багато людей використовують мікродермабразії креми, не тому, що вони хочуть позбутися прищів і зморшок, але в якості ефективного інструменту, як частина повного режиму догляду за шкірою. Мікродермабрасіон відлущує верхній шар шкіри, який зазвичай діє як бар’єр для інших продуктів догляду за шкірою. Виконуючи мікродермабразії перед нанесенням зволожуючих, активні інгредієнти в таких кремів легше здатні проникати в дерму шар шкіри, де вони можуть набрати чинності.

Більшість кремів мікродермабразії використовувати оксид алюмінію, тому що це дешево, важко, і ефективні при абразивної проти шкіри. Це також нетоксичні яка означає, що немає ніяких шансів на алергічні реакції хімічних зі шкірою. Кілька кремів мікродермабразії використовувати кристали оксиду магнію хоча в практичному плані це мало що змінює для споживача.

Хоча використання мікродермабразії навряд чи призведе до алергічних реакцій, не виключено, що людям з чутливою шкірою буде відчувати тимчасове роздратування і почервоніння після використання крему. Ось чому особливо важливо, щоб не креми надмірне мікродермабразії.

Хороший крем для мікродермабразії повинен містити заспокійливі шкіру інгредієнти, щоб протидіяти абразивних впливів мікродермабразії. Ці інгредієнти, які часто квіткових екстрактів, відповідальні за охолодження і заспокійливі шкіру, щоб запобігти свербіж і запалення. Крім того, в тому числі вітамін Е також хороший для живлення і зволоження шкіри після лікування.