Домашні засоби від екземи – ефективні і менш дорогі лікування екземи альтернативи ліків

Атопічний дерматит, широко відомий як екзема, це хронічне захворювання шкіри характеризується сухий, дуже шкірний свербіж і висип. Стан приходить і йде, і немає ніякого відомого постійного лікування для неї. Під час активного екзема спалаху, уражені ділянки шкіри можуть з’явитися сухий, лускатої, червоний, або жорстким.

Там може бути висипання на шкірі, що іноді мулу, а потім кору до загоєння. Екзема висип часто з’являються на шкірних складках, під колінами і навколо ліктів. Але вони теж можуть з’явитися на обличчі, особливо на щоках і навколо очей. Якщо це так, то стан шкіри може призвести до дуже реальним розчаруванням, як людина може бути змушений залишатися вдома протягом декількох днів, поки його шкіра не прибирає.

Точна причина виникнення екземи встановлено не було, але медичні пункти науки спадкових дефектів в імунній системі може бути вірогідною причиною. Було встановлено, що людина, яка має екзема, ймовірно, інших членів сім’ї з відповідною імунної системи або запальних захворювань, таких як астма і сінна лихоманка.

Зміцнення імунної функції, отже, один із способів управляти екземи. Деякі імуномодулятор ліки можуть бути приписані для стабілізації імунної системи і зменшити тяжкість симптомів екземи. Але в багатьох випадках, прості антигістамінні та кортикостероїдні креми та мазі все, що потрібно, щоб полегшити висип і свербіж, пов’язаний з екземою.

Для тих, хто віддає перевагу природні методи лікування, є альтернативи, щоб ці ліки, які працюють так само добре. Натуральні методи лікування можуть бути дійсно краще, так як вони не стоять стільки ж і вони більш безпечні. Вони не мають побічних ефектів, пов’язаних з екземою ліки, які можуть змінюватись від чогось, як доброякісні, як сонливість до більш серйозних потенційних побічних ефектів, таких як катаракта, гіпертонія, остеопороз і порушення імунної системи.

Нижче наведені деякі домашні засоби від екземи, які виявилися для полегшення симптомів захворювання шкіри:

• Використання вологих або холодних компресів для полегшення сверблячки, перерва свербіння і розчісування циклу, і допоможе запобігти повномасштабний екзема спалаху

• носити вільну, прохолодний, легкий, м’який і одяг, таких як бавовна. Потрібно уникати дратівливих шкіру далі з важким, пухнастий і незграбний одягу.

• Регулярні зволожуючі, щоб уникнути сухості шкіри. Маючи суху шкіру може викликати загострення екземи.

• Як уникнути тригерів, які можуть погіршити екземи спалаху і не спонукати одну в період ремісії. Тригери різні для страждаючих екземою, але найбільш поширеним з них відносяться деякі продукти харчування (наприклад, яйця, молоко, молочні продукти, арахіс і морепродукти), тепла, низька вологість, піт, стрес, і занепокоєння.

• Уникати використання жорсткого мила і комерційних продуктів шкіри.

Ці домашні засоби для екземи не тільки полегшити стан шкіри під час загострення хвороби. Вони також запобігають майбутні спалахи і подовжити час між спалахами.

Трав’яні креми і гелі, також популярні домашні засоби від екземи. Ці актуальні засоби звичайно містять екстракти солодки, ромашки і гамамелісу, які допомагають заспокоїти шкіру і зняти висип і свербіж. Крім цього, різні домашні вигадки також може полегшити симптоми екземи, коли застосовується безпосередньо на уражені ділянки шкіри. Деякі приклади таких домашні засоби є:

• Мускатний горіх пасти
• листя чорниці товчений
• Подрібнене листя кульбаби і листя м’яти, змішаний з декількома краплями олії
• Суміш пасти камфори і сандалового дерева (з використанням рівні кількості кожного інгредієнта)
• Кокосове масло (масло або кокосове масло)
• Куркума мелена
• Пюре насіння папайї
• Гіркі листя нима

Можна експериментувати з цими інгредієнтами, змішувати їх, і побачити, яка або які суміш двох або більше зі списку справляє найбільше полегшення. Ці інгредієнти безпечні, поки вони використовуються в помірних кількостях.