LASIK очної хірургії для корекції астигматизму

Що таке астигматизм?

Люди з астигматизмом народжуються зі статусом, тому що це тягне за собою, що рогівка є еліптичної, а не зі звичайних сферичну форму. Легкі промені проходять в очі і відпускати краю роговиці, який потім гойдається, як вони заглянути речей.

Якщо у вас є астигматизм у вас будуть труднощі швидко все виглядає як у ближньому, і на відстані. Якщо астигматизм не лікувати це може в результаті головні болі і мружачись. Носіння кристала або спілкуйтеся лінзи можуть допомогти в отриманні очі, щоб прицілитися так, як треба, але це не лікування астигматизму і іноді може зробити його гірше. Іноді ваша оптика може наказати вечірній час спілкуються лінзи, які можуть допомогти на якийсь час, але єдиний засіб, який дійсно лікування астигматизму різноманітні хірургічних процедур.

Лазерна хірургія ока для астигматизму дуже відрізняється і досить більший подив, ніж того, лазерна хірургія лікувати короткозорість або далекозорість. Тим не менш, лазерна хірургія була виявлена ​​бути надзвичайно продуктивним при розгляді з астигматизмом.

Існують різні види лазерної хірургії ока, які можуть бути використані, щоб зцілити астигматизм. Одним з найбільш добре сподобався методами LASIK хірургії, які можуть бути використані, щоб зробити добре іншим оком ситуації сусідніх астигматизму. Це специфічний вид лазерна хірургія може бути завершена протягом декількох хвилин, ви не повинні залишатися в клініці на ніч.

Під час звичайної процедури лазерної хірургії ока лазерної очної хірург повинен скоротити в рогівку, для якого ви будете отримали анестетика крапель. Після косою риси зроблено, пікового рівня Тканина потім загинаються назад для того, щоб хірург міг прийти на середньому рівні рогівки.

Як тільки рогівку очевидно, хірург оцінює лазерних водити легкі імпульси в очі, які дії для зміни форми рогівки у своїй природній навколо або сферичну форму. Як тільки це буде все, хірург обгортань рогівки з спілкуйтеся лінзи, щоб захистити її. Ваша мрія може впливати на короткий час, але в цілому становище стабілізується всередині місяця. За тижнів загоєння після лазерної хірургії ока вам доведеться використовувати антибіотики упускає кожен день, щоб захистити очі від інфекції.