як вибрати найкращий крем по догляду за шкірою

Вас турбує безпека вашого крему для догляду за шкірою? Якщо ні, може бути, ви повинні бути. Багато дослідників і груп захисту прав споживачів стурбовані безпекою інгредієнтів, які компанії використовують у догляді за шкірою зволожуючий крем та інші косметичні засоби.

Результати тестування показали, свинцю в помаді. Фталати були знайдені в кремах і лосьйонах. Парабенів або інших синтетичних консервантів знайдені в 99% крем по догляду за шкірою і лосьйони на ринку.

Більшість дерматологів вважають, що креми для шкіри зволожуючий догляд не повинен містити консервантів взагалі, тому що вони є загальними алергенами. Але, в даний час є більш серйозне занепокоєння.

Парабени, фталати і інші синтетичні хімічні речовини діють як естроген в організмі людини. Багато сполуки, які, як відомо, викликають рак. Все, що діє як естроген може викликати зміни в грудей і простати тканин, які привертають клітини раку.

Якщо хімічні речовини були тільки в ваш крем для догляду за шкірою, це не могло б бути проблемою. Але, вони в багатьох медичних і косметичних засобів, а також товарів народного споживання, таким чином, рівень впливу протягом свого життя викликає серйозні побоювання озвучив дослідників.

Для багатьох з нас, заплутаною Справа в тому, що немає ніяких підстав для використання цих хімічних речовин, або у виробництві або в якості консерванту. Є більш безпечні альтернативи. Наприклад, природний вітамін Е є абсолютно хорошим консервантом. Отже, чому компанії використовують синтетику? Вони використовують їх, тому що вони дешевші.

Якщо вони будуть витрачати трохи менше на рекламу і красиві пляшки і банки, вони можуть витрачати більше коштів на безпечні високоякісні інгредієнти, які є більш ефективними. Відзначу ще одну річ, що ви повинні уникати в шкіру крем зволожуючий догляд і тоді я отримаю до деяких з “хороших” речей.

Найбільш поширеним інгредієнтом в шкіру крем догляд вазелін. Це нелогічне інгредієнта. Це не є ефективним зволожуючим, тому що він не схожий на склад шкіри, тому вона не проникає. Крім того, при використанні на регулярній основі, він заважає природному процесу омолодження шкіри. Тобто відповідно з шановним дерматологів. Так що, не використовувати його. Це зробить вас виглядати старше, рано.

Кращий догляд за шкірою зволожуючий крем для щоденного використання на обличчі відрізняється для чоловіків і жінок. Вони мають унікальні проблеми. Чоловікам потрібно гамамелісу і вітамін В5. Жінки потрібні тільки для B5 лосьйон для тіла.

Capuacu масло є хорошим компонентом для чоловічі обличчя, оскільки вона захищає від сонячних опіків і допомагає лікує опіки існуючий, чи то від сонця або бритвою. Для жіночі обличчя, кращий крем по догляду за шкірою містить екстракт маракуї. Так як він дуже схожий на власного масла шкіри, він допомагає регулювати вироблення шкірного сала. Отже, сухі ділянки є вологими, але ви не їсти жирної патчів.

І чоловіки, і жінки потребують догляду за шкірою зволожуючий крем для тіла та обличчя, які містять вітаміни, як кофермент Q10. Якщо правильно сформульована, вона запобігає пошкодження вільними радикалами і ремонт пошкоджень, які вже були зроблені.

Це займе трохи часу і зусиль, щоб знайти ідеальний крем для догляду за шкірою, але якщо ви будете слідувати разом з тим, що я вже згадував тут (уникати неправильних речей, шукати потрібні речі), я думаю вам буде приємно.