яким рішення, орієнтованого терапії допомогу

Іншими словами, вона орієнтована на результати. Пара замислюється про завтрашній день, що вони хотіли б його бачити. Потім терапевт працює з ними, щоб вирішити, які кроки слід зробити, що принесе майбутнє щастя. Він має безліч переваг в порівнянні з традиційними видами терапії шлюбу.

ми можемо вирішити це

Цей тип терапії фокусується на позитивний знак. Традиційно, ми дивилися на слабкості і недоліки. Негативне мислення породжує тільки більш негативного мислення. Завжди дивлячись на слабкі можуть допомогти, але він також може посилити проблеми і боляче впевненість у собі. Цей тип мислення часто призводить до “валятися”, і відчуваючи, як проблеми неможливо розв’язати.

З іншого боку, зосередивши увагу на позитивних аспектах вам результати терапії, заснованої допомагає підвищити упевненість в собі і показати пару, що є вихід з ситуації, що склалася. Дивлячись на вашому шлюбі і себе в позитивному світлі, є першим кроком до розробки ваші проблеми.

винуватих

Старі методи зосереджені на тому, поточні проблеми розроблена. Іншими словами, як ми дійшли туди, де ми зараз? Хоча це може бути ефективним у розробці сучасних проблем, вона може мати побічний ефект, який ми називаємо “винних”. Звинувачуючи гра є вбивцею для майже всіх відносинах. Ми починаємо звинувачувати інших за все, що сталося, і він просто спіралі вниз звідти.

Більшість подружніх пар не йдуть до терапевта, поки все не погано вже. З проблема, яка тягнеться вже довгий час, є багато провини на місце. Рішення на основі консультування допомагає рухати речі від звинувачувати один одного, і робить повний розрив. Основний упор робиться на майбутнє, і що можна зробити, щоб зробити це правильно.

відстеження невеликих змін

Усунення браку здається непереборної проблеми. Це занадто багато, щоб прийняти всі відразу. Рішення підхід дивиться на невеликі зміни, і як кожне невелика зміна може вплинути на великі зміни. Замість того, щоб виправити весь шлюб, ми дивимося на те, щоб невеликі зміни в майбутньому, і те, що їх результат буде. Терапевт часто запитують, що турбує вас про поведінку вашого чоловіка або ставлення, і те, що невелика зміна може зробити його кращим. Такий підхід до терапії не тільки дає негайні результати, а й показує, що це не так вже складно змінити.

Рішення на базі терапії шлюбу дивиться в майбутнє, а не зупинятися на минулому. Роблячи невеликі зміни з дня на день, ви можете виправити ваші проблеми і час, який ви проводите разом можуть бути щасливі і збагачення, так, як це повинно бути.