чи є така річ, як “мужній” по догляду за шкірою

Більшість чоловіків стверджують, що “чоловічий” по догляду за шкірою є очевидним оксюморон. По догляду за шкірою в основному були продані для жінок протягом декількох років, і таким чином, це не дуже дивно, що думка, що вони повинні застосовуватися по догляду за шкірою важко для чоловіків, щоб сприймати, хоча вони зазвичай роблять покласти трохи напруги в їх зовнішності. Чи дійсно нічого такого, як мужній по догляду за шкірою або мазі продаються не по-іншому, ніж ті, зроблені для жінок?

Поняття «мужній» по догляду за шкірою породжує ідею, чому чоловіки насправді використовують продукти догляду за шкірою. Є дві основні причини, чому чоловіки і жінки застосовують такі продукти. 1-й, тому що вони дійсно хочемо керувати хороші піклуватися про свою шкіру, і 2-е, що всі вони хочуть виглядати краще виглядає і молодим. Це може бути важко змусити чоловіків вважаю, що все це, і що це те, що важливо для них, щоб доглядати за своєю шкірою.

Це тільки може працювати, якщо люди бачать по догляду за шкірою як більш, а не тільки для жінок. Другий вищезгаданої причини, ймовірно, може призвести до більш чоловічої шкіри продажів крем для догляду. Тим не менш, деякі чоловіки можуть не турбуватися про “мужності” продукту вони звертаються в першу чергу. Бажання мати кращі фізичні Apperances може бути переконливим мотивації.

Догляд за шкірою розробники намагаються представити свою продукцію в менш жіночною способом з використанням упаковки, яка зображує мужності. Явно відрізняється від демонстрації продукції жінок по догляду за шкірою, продукти чоловічі зазвичай використовують червоний, синій, або чорний кольори і використовувати слова, які викликають племінних зображень. Думка, що рекламні матеріали та презентації можна зробити косметичних продуктів Менлі дрібної один. Ці продукти повинні, зрештою, роблять своє завдання бачить у бажаннях чоловіків по догляду за шкірою. Поки чоловіки не почнуть розуміти більше, що вони повинні мати по догляду за шкірою, хороших буде складно знайти.