скраби для обличчя. Ви дійсно їх потребують

У минулому, мити обличчя просто означає, приймаючи тканина миття та очищення обличчя з милом і водою і полоскання його.

У ці дні, вмиванні означає застосування миючого засобу, масажуючи його, tissuing його або промивати водою.
Тоді ви змочіть ватяний тампон тоніком, щоб видалити всі сліди очищаючого кошти і тон вашої шкіри.
Принаймні раз на тиждень, скраб для обличчя може бути завдано до тонера, в яких зернистий крем або мити масажується на шкіру, щоб позбутися від бруду і лущитися мертві клітини шкіри, щоб зберегти шкіру чистою.

Є все, що необхідно?

Вам дійсно потрібно скраби для обличчя?

Насправді, по-старому використання тканина миття, щоб вимити шкіру схоже на те, що скраби для обличчя роблять. Якщо ви просто очистити і промити шкіру без відшаровування мертві клітини шкіри, швидше за все, шкіра може отримати листкове, що викликають сухість шкіри, яка шукає зневоднюється під ним.

Інший possibilitiy в тому, що сміття залишили можуть забити пори, даючи бактеріям ідеальним живильним середовищем, що цілком може призвести до акне.

Тому регулярні скраби необхідно.

Так навіщо купувати скраб, коли тканина миття буде робити?

Особисто я б не хотів використовувати тканину миття. Думка про бактерії або цвіль на розведення, що тканина миття достатньо для мене, щоб звернутися до першого наявний в наявності скраб для обличчя я можу знайти. Звичайно, використовувати тканину миття, якщо ви збираєтеся, щоб відправити його в пральню кожен день і використовувати свіжу тканину миття щодня.

Уявіть собі, очищення особи з тканиною миття. Бактерії і бруд з шкіри отримує залишив на тканині. Прополоскнуть вода не буде позбутися всіх бактерій і мило. Оскільки ви залишаєте мочалкою у ванній кімнаті, який я припускаю, згинає як туалет, бактерії від ведення бізнесу плаває в повітрі. Бактерії з повітря щасливо гніздиться на вологих мочалкою яка потім використовується для обличчя скраб вночі.

Добре, я звучати як зародок Phobe і якщо ваша шкіра в порядку з цим, тканина миття повинні робити.

Крім того, ви могли зробити свій власний скраб. Я пробував. Крихітні банку порошкового мигдалю робить хороший кущ. Опустіть пальці в нього, додати воду, перемішати і у вас є скраб. Проблема в тому, мигдалевого порошку, що залишився у вологому ванною, цвіль і бактерії процвітають. Якщо ви не дбаєте, волога в кущі введений мокрі пальці заохочувати цвілі і бактерій, щоб процвітати, які можуть призвести до плачевних результатів, якщо ви використовуєте його на шкіру, так як це саморобний скраб не містить нічого, що б убити цвіль або бактерії.

Інший популярний скраби для обличчя старий добрий цукор. Моя шкіра не подобається, як це було грубо. Те саме тертя наждачного паперу на вашому обличчі. Це ще не все. Мурахи вирішили колонізувати ванна кімната, або, вірніше, мій цукровий скраб.