підтяжки обличчя 10 фактів проти підтяжки обличчя, щоб виглядати молодше

Хірургія Підтяжка особи або операцію з частини обличчя, щоб виглядати молодше, часто називають міні-підтяжка обличчя має свій зворотний бік. Перед тим, як розглянути проходить підтяжки обличчя, давайте подивимося на негативи. Пам’ятайте, що завжди є кращі альтернативи, щоб виглядати молодше.

1. Є завжди ризики, пов’язані з підтяжки обличчя. Хочете взяти такі ризики з Вашої зовнішності? Деякі люди з бажанням виглядати молодше були на приймальному кінці невдалої операції, яка має постійні наслідки.

2. Близько 18 до 24 місяців після підтяжки обличчя, цілком імовірно, що процедуру доведеться повторювати, тому що шкіра починає провисати знову. Щоб виглядати молодше за допомогою цього методу є лише тимчасовим і “шкіра глибоко”.

3. Підтяжки обличчя є дорогим наприклад Це може коштувати як мінімум $ 10 000 до $ 25 000, щоб мати належний хірургія Підтяжка особи. Більшість людей не можуть собі цього дозволити. Щоб виглядати молодше за допомогою цього методу, як правило, не охоплені медичним страхуванням, і оплату лікаря або клініку, потрібно заздалегідь.

4. Підтяжки обличчя, щоб виглядати молодше не відновлює колір і поліпшену тон шкіри.

5. Уявіть собі, дивлячись як хтось інший – ненавмисно? У деяких людей є, що здивований погляд, якщо шкіра лоба або шкіра навколо очей була хірургічно витягнув дуже туго! Підтяжки особи може змінити характер, і навіть форму обличчя.

6. Багато пацієнтів вважають за краще, щоб виглядати молодше, в хронологічному порядку. Це означає, що вони хочуть, щоб виглядати молодше протягом періоду часу, а не раптово. Це зроблено, щоб уникнути коментарів від інших. Підтяжки обличчя, навіть якщо він виконується поетапно, дійсно не пропонує цей варіант.

7. Вибравши маршрут хірургія Підтяжка особи, люди очікують, що всі їхні проблеми зникнуть. Як правило, люди, які очікують, щоб виглядати молодше на ніч зазвичай очікуємо, що всі їхні проблеми зникнуть, теж. Підтяжки обличчя не усуває стрес і день у день проблеми.

8. Не ігноруйте причин старіння. Щоб виглядати молодше з підтяжки обличчя не лікувати причину провисання шкіри і ліній, що пов’язано з поганим кровообігом і слабкою основної тканини. Дегенерації клітин, ослаблених обличчя і шиї, і погані кровотоку є однією з основних причин старіння. Щоб виглядати молодше, потрібно лікувати ці симптоми на клітинному рівні, а не звертати увагу на верхній шар шкіри (епідерміс).

9. Скальпелем метод, щоб виглядати молодше, пацієнт не має жодного контролю над процесом, але має передати контроль до лікаря хірургія Підтяжка особи. Чи можете ви бути такою довірливою з вашої зовнішності? А потім є ще й біль, зміна кольору, синці, бинти, перебування в лікарні, пов’язані з підтяжки обличчя.

10.There є природними лініями енергії в організмі, що може бути порушена підтяжки обличчя, яка може вплинути на природне здоров’я тіла і ритму. Це дійсно може перемогти об’єкта, щоб виглядати молодше з підтяжки обличчя, в першу чергу.

Тому, перш ніж поспішати, щоб отримати підтяжки обличчя, може бути, ви повинні спочатку подивитися на інші варіанти, такі як особи вправи, креми і лосьйони, і інші омолоджуючі продукти по догляду за шкірою є кращою ідеєю, щоб виглядати молодше.