отримати повні губи з Збільшення губ ін’єкцій або імплантатів губ

Якщо ви хочете отримати повні губи, існують різні процедури Збільшення губ розглянути яка підвищить форми і повноти губ. Збільшення губ лікування варіюватися від тимчасовий ефект простого губи ущільнює помади, губи, щоб імплантат хірургії, де губи вирізані і губи імплантати вводяться. Популярні губи підвищення лікування повніше губи губи ущільнює ін’єкції, відомий як шкірні наповнювачі. Ін’єкції в губи, такі як Restylane може відновити губи дозволом, а також видалити зморшки навколо рота, і результати будуть тривати близько 6 місяців.

Для тимчасовий результат триває всього кілька годин для особливого випадку, Є креми і помади можна купити які стверджують, що повніти губи. Це дає губи повніше, більш молодий вид. Перш ніж розглядати більш міцного удосконалення губ, ви повинні дивитися на деякі до і після фотографії різних процедур. Деякі жінки вважають за краще легке поліпшення, оскільки вони не хочуть, щоб “губи форелі” погляд, який деякі знаменитості мали нещастя бути осміяним за в пресі.

Якщо вам потрібен постійний результат і раді піти під ніж хірурга, то ви могли б розглянути губа імплантатів. Є два способи для цього, один з яких, де губи вирізати і синтетичних імплантатів смуги губ вставляється перед розрізи зшиваються. Інший де власний жир видаляється з однієї частини тіла, і вставляється в губи. Тим не менш, з жиром імплантати, лікування може необхідно повторити, якщо тіло поглинає деяку кількість жиру і таким чином зменшує повноту губ.

Мабуть, найпопулярнішим лікування для збільшення об’єму губ, які мають шкірні ін’єкції губи наповнювач. Це може бути болючим, і місцевий анестетик потрібно, який може бути у вигляді крему або ін’єкцій, які заморозить губ, так само, як той, який ви у стоматолога. Після лікування, можуть виникнути побічні ефекти, такі як синці, ніжність і розпухлі губи. Результат дасть вам більш повне, більш окреслені губи близько 6 місяців, після чого ін’єкції можна повторити.