зцілити всі рани, приховувати тільки в разі потреби

Зовсім недавно у мене був друг обдурити мене. Розгляд цього було друг, що я був впевнений, був свій кращий інтереси в глибині душі ви можете собі уявити біль, який я відчував. За тиждень з половиною я провів свій час в жалості до себе, пішов у відставку і в стані розгубленості. Мені було боляче, і я дозволяю цього болю заважають мені почати свою любов і пристрасть поділитися з вами, що я знаю і люблю про красу. Завдяки ретельному відображенням мого минулого, я бачив, як почуття, які я відчував були від попередньої рани, що я думав, був зцілений. Я, можливо, втратив півтора тижні, але я отримав краще уявлення про те, хто я і більше пристрасті і бажання допомагати іншим рухатися вперед. Як з’ясовується, відкриті рани не можуть бути приховані. Те ж саме справедливо для приховування вашої шкіри.

Відкриті рани, або плоті не загоїлися, не повинні бути закриті. Правда, більшість макіяжу, пропонованих споживачам не дотримуватиметься, щоб відкрити плоті або рани в будь-якому випадку. Нехай ваша шкіра, перш ніж зцілити, щоб приховати це. Коли вони стикаються з неприємностями, дайте собі час і увагу, щоб зцілити свої рани і знайти урок він приніс вам, щоб ви може процвітати, а не просто пройти.

Не всі кольори походить від плями або рани. Інші фактори, такі як старіння чи сонце, може створити зміни у забарвленні нашої шкіри. Як ви вже здогадалися, що не всі приховувачів є для кожного пороку або знебарвлення, так що не намагайтеся використовувати той же коректор для кожного кольору у вас є. Щоб спростити полювання на ідеальний консилер трохи теорії кольору необхідно вирішувати.

Зміна кольору шкіри може варіюватися від зеленого, червоного, жовтого, синього і навіть фіолетового. Знайдіть хвилинку, щоб розрізняти колір вашого знебарвлення. Червоний і зелений вважаються додатковими кольорами. Те ж саме вірно для синього і жовтого кольорів. Іншими словами, якщо покласти поруч один з одним, кожен посилює іншу. У разі, якщо один додатковий колір наноситься поверх іншого, вони компенсують один одного. При вирішенні пороку, який, здається в зеленій сім’єю, не забудьте поглянути на консилер, який має червоне підстава (швидше за все, це, здається, є багато рожевого в ньому). Раз навпаки для червоної плями. У цьому випадку пошук коректор, який має зелений бази. Тепер ви можете бути здивовані, що про тих, фіолетові плями або плями видно на кольорових жінок від налякати і старіння. Додатковий колір для фіолетового і помаранчевого при правильному використанні буде знебарвлення дійсно зникають.

У будь-який момент часу ми могли мати один або більше з цих плями на обличчі. Я б порадив, що ми все тримати кілька різних маскувальних навколо, щоб бути на безпечній стороні. Якщо у вас є улюблена марка, і вони пропонують приховувачів, які не є тони плоті, а червоний / рожевий, блакитний, жовтий або зелений, тепер ви можете купити їх з упевненістю, знаючи, яку з них ви можете використовувати для якого типу знебарвлення.

Concealers мають свої цілі і при правильному використанні вироблятиме дивно бездоганною шкіри. Як не дивно, біль має мету. Коли вони стикаються з труднощами, зради або біль, знайдіть час, щоб знайти більше хорошого в цьому все і взяти необхідний час, щоб зажити. Скоро я буду торкнутися того, що формула маскувальних засобів або фондів буде працювати краще на різних типах шкіри.