дізнатися, як гідрат сухої шкіри обличчя

Якщо ви один з багатьох людей, які шукають тільки кращі формула, розроблена для зволоження сухої шкіри обличчя, то моя вам порада буде припинити слухати оголошення з основних косметичних компаній. Звичайно, вони збираються, щоб показати свою продукцію в кращому світлі, тому що бізнес це все про отримання віддачі від своїх інвестицій. Маркетингу для більшості формул догляду за шкірою йде трохи за борт у рекламували позитивні аспекти продукту.

Багато разів маркетингових кампаній кордонів косметики компанії на буття абсолютно нечесно, і дуже часто, що лінія перетинає. Ці компанії витратили мільярди доларів переконати громадськість, що їх продукція з догляду за шкірою є безпечними для їх використання, і що деякі інгредієнти будуть робити те, що насправді вони абсолютно не в змозі зробити. Дозвольте мені пояснити, що поганого в тому, що ці компанії говорять вам.

Багато хто з найбільш популярних формули розроблені для зволоження сухої шкіри обличчя особливість інгредієнти, такі як парафін, мінеральне масло і вазелін. Ці нафтовій основі сполук отримують з того ж неймовірно щільний побічний продукт сирої нафти процес уточнення, які дали нам вазелін так багато років тому. Для тих, хто занадто молодий, щоб пам’ятати, вазелін мав виконати «чудеса» на шкірі.

Як виявилося це щільний матеріал не може бути вбирається в шкіру, так це просто сформували жирної плівки на шкірі, які забиті пори, заважав пілінг, приваблювала і пастки бруду і кіптяви, і порушує нормальне виробництво наших власних природних масло. Мінеральне масло, вазелін, парафін і трохи тонше, ніж петролатум, але в більшості випадків мають ті ж дію на шкіру.

На вершині неефективним нафтовій основі інгредієнтів зазвичай використовуються для формул для зволоження сухої шкіри обличчя, багато продукти також включають колаген, еластин і гіалуронову кислоту сполук для згладжування зморшок. Всі ці інгредієнти зробити, це пов’язують воду на шкіру, щоб вона виглядала тимчасово гладкою. Ваша шкіра не може насправді навіть поглинають ці сполуки.

Інгредієнти, які вам потрібно ефективно гідратів сухої шкіри обличчя є рослинні масла і віск. Ці компоненти мають властивості, які роблять їх набагато краще, на зволоження шкіри, ніж все інше ви можете знайти. Ці натуральні інгредієнти також зберегти шкіру здоровою, надавши йому незамінних жирних кислот, вітамінів і мінералів.

Природні сполуки також постачаємо шкіру з навантаженнями зцілення антиоксидантів, які допомагають зменшити тяжкість вашого зморшок. Для дивлячись, як молоді, як можливо має сенс спробувати всі природні формули, які показують вакаме екстракт бурих водоростей, а також білки і фермент синтезу Cynergy ТЗ. Ці сполуки захистити ваші гіалуронової кислоти від руйнування ферментами, при цьому істотно збільшуючи виробництво колагену і еластину.

Тепер, коли ви знаєте все це, не обманюйте себе компанії намагається продати вам формул з неефективними інгредієнтами. Природні сполуки є кращим вибором не тільки гідратів сухої шкіри обличчя, але усунути зовнішні ознаки старіння, а також.

Ви можете дізнатися більше розуміння, відвідавши веб-сайт і відкривати більше натуральних інгредієнтів особисто я використовую щодня.