Як отримати чисту шкіру now_

Що робити, якщо я сказав вам чисту шкіру можна, незалежно від вашого віку або частоту прориви, що ви відчуваєте? Тут ви можете дізнатися про режим, який я рекомендую. Ви можете бути здивовані тим, деякі з цих пропозицій, але, повірте, вони працюють.

Харчування та інші чинники, які сприяють Прориви

Недавні дослідження оскаржив раніше обіймав концепції, що дієтичне харчування або Своїх не акне. Причиною акне не зовсім зрозумів, але дослідники показали, що існує визначення зв’язку між підвищеним прориви і споживання певних продуктів. Отже, ось короткий список найбільш поширених продуктів, щоб уникнути.

1. Швидко засвоювані вуглеводи, білий хліб, безалкогольні напої, солодощі, “нездорової їжі”
2. Молочні продукти, хоча ви повинні бути впевнені, щоб отримати кальцій з інших джерел

Не забудьте взяти хороший щоденний полівітаміни. Низький рівень вітаміну А і Е були виявлені у пацієнтів, які страждають акне.

Мило, шампуні та інші засоби особистої гігієни, часто містять мінеральне масло, вазелін або парафін. Ці речовини закупорюють пори і привести до проривів. Перевірте продуктів, які ви використовуєте, і замінити їх, якщо це необхідно.

Хлор та інші сполуки, які присутні у водопровідній воді можуть викликати акне і плями. Хороший фільтр душ є одним з ключів, щоб очистити шкіру.

щоденного очищення

Бруд не викликає плями. Це поширена помилка. Чорні голови, не є результатом забруднення блокуючи пори. Пори насправді були забиті мертвими клітинами шкіри. Зазвичай шкірне сало виділяється з сальних залоз в пори, здійснює мертві клітини шкіри на поверхню, де вони скинули. Іноді цей процес не працює, як треба, тому що старі забудованих шкірного сала або масла неприродним згаданих вище викликати блокування.

Це можна запобігти плями, уникаючи згаданих вище сполук і промивки теплою водою, щоб розбити масла. Я не пропоную пілінг, тому що він викликає запалення. Запалення є одним з факторів, які сприяють недоліки.

Бактерії в пори Ще одним фактором. Але, швидше антибактеріального мила містять триклозан, які також можуть сприяти прориви. Для чистої шкіри, кращим вибором є природним антибактеріальним миючим засобом, як Манука Мед барах або олію чайного дерева.

Потім без комедонов зволожуючий

Без комедонов жодному разі не закупорює пори. Ви хочете використовувати зволожуючий крем для шкіри, тому що ясно ваше миючий засіб може викликати надмірну сухість, що призводить до передчасного старіння. Кращим вибором є зволожуючі креми, які містять всі натуральні інгредієнти, як вітамін Е, масло виноградних кісточок і маракуйя, свого роду пристрасть екстракт плодів, який врівноважує вироблення шкірного сала, запобігаючи шкіру від стає занадто сухий або дуже жирною.

у поєднанні з рідкісними глибокого чищення маски

Не треба плекати ілюзій з цього приводу. Глибокого чищення маски може бути вельми корисним, якщо воно містить необхідні інгредієнти. Ті, які висихають на вашому обличчі може ще більше закупорюють пори. Інгредієнти для пошуку включають в себе екстракти глини каолін і Бентон гелю. Вони поглинають надмірне масла і прочистити пори. Вони повинні бути об’єднані з інгредієнтами, такими як масло макадамії, яке запобігає глину від висихання. Якщо ви будете дотримуватися цих порад для чистої шкіри, я впевнений, що ви побачите помітне розходження в дуже короткий час.

Щоб дізнатися більше про вітаміни для здорової шкіри і інші неймовірні унікальні речовини для природного здорового догляду за шкірою, відвідати мій сайт сьогодні.