Як ефективно відбілити зуби і запобігти майбутнім плями

Є багато дорогих і недорогих способів відбілити зуби. Ці поради допоможуть запобігти майбутнім плями і допоможе відбілити зуби. Ось деякі відмінні поради для відбілювання зубів, які перетворять вашу жовті зуби в перлинно білих.

відбілюючої зубної пасти
Це найпростіший і, ймовірно, найбільш очевидний рада для відбілювання зубів. Важливо, щоб ви знаєте, як працює відбілюючої зубної пасти, хоча. Відбілюючі зубні пасти видаліть плівку, яка являє собою невидиму плівку, яка дозволяє плями дотримуватися поверхні вашої емалі. Це означає, що запобігає подальшому плями на відміну від відбілювання них. Ось чому в відбілюючої зубної пасти рекомендується в якості додаткового рішенням для підтримки ваші зуби білими. Вам знадобиться подальше лікування, якщо ви хочете отримати білі зуби.

потужності відбілювачем
“Відбілювання” зубами є найбільш ефективним і найдорожчим наконечник для відбілювання зубів. Ціни коливаються від $ 400 аж до $ 1200. Процедура займає від 30 хвилин до 2 годин. Довжина залежить від того, як жовті зуби і як біла ви хочете їх. Ви буде оснащений стоматологічний лоток висококонцентрований гель перекису водню, який у буквальному сенсі “Bleach” ваші зуби за допомогою стоматологів світло і тепло від його впливу лазерних інструментів. Кисень випускається і в свою чергу руйнує всі плями на ваших зубах.

при домашньому відбілюванні
Це найкраща цінність і є настільки ж ефективним, як стоматолог відбілювання. Люди роблять домашні засоби іноді для випічки соди і перекису водню, але це не рекомендується, оскільки це може бути важко, щоб отримати правильні пропорції, і ви може відбілити ваші ясна помилково. Ви заощадите час і гроші в довгостроковій перспективі, інвестуючи невеликі суми грошей у систему відбілювання зубів. Якщо ви хочете, щоб відбілити будинку Будьте готові витратити $ 30 – $ 120. Ці системи допоможуть захистити ваші ясна і видаляють зубний наліт, а також. Ви побачите результат після першого використання. Більшість з них з гарантією повернення грошей.

З 3 я рекомендую відбілюючої зубної пасти в поєднанні з по меншою домашнього відбілювання системою. Потужність Відбілювання може бути миттєвим, але в домашньому відбілюванні так само сильна, і легше на ваш гаманець, ніж влада відбілювання. Уникайте брудних смуг і дешеві відбілюючі пасти, якщо йти цим шляхом. Виберіть щось більш ефективне, що має таку ж ціну, як відбілювання зубів поради. Ця система починає працювати відразу ж після першого використання і не використовувати лотки або смужками. 90 днів гроші назад включений для вашого повного задоволення. Завжди пам’ятайте, щоб чистити зуби, щоб запобігти майбутнім плями, і не забувайте використовувати відбілюючі зубні пасти, коли ви робите.