Якщо Вам подобається гавкати ви будете цінувати хорошу стоматологічну допомогу.

Догляд за зубами, яснами, а решта з ваших вуст, у тому числі ремонту або заміни дефектних зубів, що визначає стоматологічну допомогу. Це часто можна побачити людину, яка страждає від стоматологічних захворювань через неуважність і незнання гарної гігієни порожнини рота.

Він сказав, що здорові ясна і зуби вкрай важливо зберегти всю вашу систему тіло здоровим і звуку. Відсутність належного догляду і регулярні перевірки з вашим стоматологом може призвести до ряду захворювань, як карієс, гінгівіт, зубний наліт, пародонтоз, запаху з рота, і т.д..

Симптоми і профілактика карієсу, гінгівіту і пародонтозу:

1. Карієс: Основною причиною карієсу є хімії кислоти підстави або надмірною кількістю кислоти. Це пов’язано з цукром помилки, ті, хто регулярно їсть солодкого, не відразу після чищення. Симптоми: по-перше, біла пляма з’являється на зуб, що призведе до ранньої порожнини, якщо не розглядаються. Карієс розпочнеться з світло-коричневий колір на зуб, і поступово стає темніше. Профілактика:
• Обов’язково чистити двічі на день, вранці і перед сном, а також після кожного прийому їжі.
• Щодня використовуйте зубну нитку (принаймні один раз), я знаю, що це важка робота, але це ваші посмішки ми говоримо тут. (: -)
• Звернутися стоматолога для регулярного очищення і огляду. Спробуйте слідувати їх рекомендаціям.
• Переконайтеся, що фіксатори, зубні протези та інші прилади чисті і не пропускають їх Рекомендовані процедури очищення.

2. Гінгівіт і захворювання пародонту: гінгівіт є запалення ясен, в той час як захворювання пародонту є просунутій стадії захворювання ясен, яке нападає на ясна, кістки і навколо зуба. Симптоми: припухлі ясна, виразки в порожнині рота, поява яскраво-червоних ясен і кровоточивість ясен. Профілактика:
• Чистіть зуби два рази на день.
• Обережно ниткою зуби один раз на день.
• Зверніться до стоматолога для отримання подальших інструкцій.

Стоматологічна продукція яких слід уникати:

Є багато зубної гігієни, щоб уникнути; вони включають сильні антисептичні полоскання рота, відбілюючі агенти, перекис водню, фтору зубні пасти, освіжувачі дихання спирту та інші засоби гігієни порожнини рота. З позитивного боку вони вбивають бактерії, але і сприяти зубний наліт, який зробить ще гірше, в кінці кінців.

Продукти для стоматологічної допомоги є: антиоксидантна зубний порошок і рідина для полоскання рота пробіотичні. Зверніться до стоматолога для кращих продуктів для вашої ситуації.

Діти більш сприйнятливі до стоматологічних проблем. Вони схильні до їжі шоколаду, цукерок і солодощів і таким чином отримати легко постраждали і страждають від карієсу та інших проблем. Тому важливо, щоб батьки знали основи хорошою стоматологічної допомоги та направляти своїх дітей відповідно.

Ці кілька простих кроків можуть тримати вас і вашу сім’ю від сильного болю, небезпеки для здоров’я і допоможе нам продовжувати посміхатися всьому протязі дня.