Природні Поради макіяжу від професійних візажистів

Природний макіяж це термін, використовуваний для опису макіяж, який імітує тонів і відтінків вже в межах свого обличчя. Особи складається з безлічі відтінків і відтінків. Кінцевою метою застосування природний макіяж полягає у створенні гармонії з тим, що природа передбачила. Часто, природний макіяж плутають з без макіяжу. Без макіяжу просто не має на увазі відсутність зусиль і часу; природний макіяж насправді, якраз навпаки. Він ретельно відібрані і застосовується для підвищення функції, так що вони, здається, були генетичні дар краси.

Це не означає, що природний макіяж означає витрачати видатний кількість часу застосування і видатні кількість косметики. Це просто означає, проводили час нанесення макіяжу стратегічно. Дозвольте мені пояснити.

почати природний макіяж

1. Завжди починайте з очистив, тоноване і вологу шкіру обличчя та області навколо очей. Будучи зрілої шкіри, я використовую сироватки альфа-гідрокси для ніжного пілінгу і просування гладкої шкіри. Сироватка допоможе позбавити шкіру тьмяною, попелястий зовнішній вигляд і поліпшити колір шкіри, позбутися від мертвих клітин шкіри на шарі шкіри.

2. При застосуванні природний макіяж, я хотів би озирнутися на фотографії моєї юності пам’ятаю квітів, які висвітлювали моє обличчя, як дитина. Я дивлюся на щоки і губи, щоб отримати уявлення про те, рожевого або персикового. Протягом багатьох років, колір волосся зміни, зміни шкіри, і ми більше не бачимо кольори, які колись подарував природи нам. Це один раз і справу зроблено. Після того як ви подивіться на ваші фотографії і вирішити, які кольори були природними для вашої шкіри, інше легко.

застосуванні природний макіяж

1. Далі, Ви можете все ще потрібно виправити кола під очима. Незалежно від того, яким природним ви хочете бути, якщо у вас є мішки і круги, ви тільки подивіться втомився!

2. Не кожен повинен носити фундаменту. Тоновані зволожувач прекрасний трюк, щоб природний макіяж. Ви додаєте заслуженою живить шкіру з додатковою перевагою; відтінком кольору. Ви також можете вибрати для застосування трохи основи для тільки ті частини, які показують, почервоніння, щоб вирівняти колір обличчя. Воістину блаженні ті, які потрібно просто відмінний зволожуючий крем, щоб додати здоровий блиск. Кінцевим результатом природної основи макіяжу це повернути шкірі сяйво молодості. Ось чому важких фундаментів і матові рідко використовуються в природний макіяж.

3. Будучи дитиною, мої щоки завжди були райдужними. Це натхнення для природний макіяж. Використовуйте рум’яна, який схожий на ці фотографії. Якщо ви не можете сказати у зв’язку з якістю зображення або відсутність кольору спробувати цей легкий трюк: обережно прищемити щоки. Пам’ятайте: Обережно. Чорний і синій не в природних тонах. Ніжні щіпку дасть вам уявлення, щоб природний відтінок рум’ян вашої шкіри. Нанесіть рум’яна на яблука щік. Я іноді прокотитися бронзер або рум’яна на область мого обличчя, де сонце буде цілувати. Знову ж, це дає природне світіння. Тільки будьте обережні, щоб не застосовувати занадто багато. Ви не хочете виглядати засмаглою.

4. Природний макіяж очей дуже просто. Тримайтеся нейтральних відтінків. Кольори, такі як темно-сірий, коричневий, персиковий, рожево-ліловий і додання свіжості для око, не пересилюючи шкіри. Ці нейтральні кольори дозволять вашим природним особливостям, щоб сяяти, доповнивши райдужної оболонки. При застосуванні природний макіяж, я зберегти колір сімей для очей, щік, губ і те ж. Використовуйте свій природний рум’янець, як керівництво для вибору кольору. Так як у мене природно рожеві щоки і рожеві губи, я використовую ліловий світло тіні, рум’яна троянди, і ясний блиск з відтінком троянди. Кольори не конкурують і не є предметом мого обличчя, замість цього, росяній світіння знаходиться в центрі уваги.

5. Легким лайнером порошок може бути застосований, щоб зробити вії здаватися більш товстими, як у нашій молодості. Ви можете бачити, що лайнер не треба.

6. Curl вії і нанесіть коричневі або прозорі туш, щоб додати довжину. Браун є природним кольором, що не додасть драми, але тільки продовжити і заповнити в районах, які можуть бути рідкісними.

7. Використовуйте помаду, яка є вершкове і близько до вашого природного тону губ. Нанесіть краплю блиску в центр губ, щоб підкреслити повноту. Замість вершкового помади, спробуйте тонованим блиском. Тоновані глоссами відмінно підходить для додавання щіпки колір і блиск все в одному.

Природно макіяж природним?

Так, так, так. Природний макіяж свіжий і росяній. Це дозволяє побачити світ вашої краси. Це оксюморон? Це може бути для вас, щоб вирішити, я сам, любити його.