Fraxel лазерне омолодження

Доктор Клейн Лоррі відповідає на деякі загальні питання, що стосуються лікування лазером Fraxel.

1. Що таке ™ Fraxel Лазерна терапія (FLT), і що вона робить? Fraxel лазерного лікування є революційний спосіб звернути назад ознаки старіння. Це самий потужний і ефективний Ні-простоїв омолоджуючі лазерні небудь розроблених. Це нехірургіческіх процедур розгладжує зморшки і стирає рубці коричневими плямами, і стимулює вироблення гладкою, здорової шкіра виглядає з мінімальними відсутність часу. Тон шкіри, колір і еластичність також покращиться. Будь-яка область тіла можна сприймати як: обличчя, груди, шию, руки і зброю, навіть ноги! Найкраще, результати можна побачити негайно!

2. Чим він відрізняється, ніж інші омолоджуючі процедури і як це працює? Fraxel відрізняється від будь-якої іншої омолоджуючий догляд за шкірою. На відміну від старих абляціонний лазерів, які видаляють верхній шар шкіри, FLT процедура виробляє крихітні мікроскопічні рани розділених областей не впливає, здорової тканини. Пощадили здорової тканини між зонами обробки містить живі клітини, які сприяють швидкому загоєнню зовнішні шари шкіри. У той же час, енергія проникає глибоко в дерму, щоб реконструювати колагену. Таким чином, результати підходу FLT поліпшення, отримані з СО2 лазерної шліфуванням, але без побічних ефектів, пов’язаних або простою.

3. У чому різниця між абляціонний і неабляціонное лікування? Відмінку методи, такі як CO2 лазерна шліфовка і глибокий хімічний пілінг регенерації шкіри з драматичним результатами, але пов’язано із значними побічними ефектами, ризики і тривалого загоєння і відновлення раз. Неабляціонное такі методи, як лазерна CoolTouch, нести менше ризиків, але вимагають численні процедури протягом кількох місяців, з результатами з’являтися поступово з плином часу. FLT поєднує в собі переваги абляціонний процедура з низьким ризиком і мінімальними, щоб без початкового час неабляціонное лікування.

4. Скільки часу займе лікування і те, що я буду виглядати після цього? Коли я побачу результати? Лікування останні 20-80 хвилин. Побічні ефекти мінімальні і зазвичай включають від легкої до помірної набряк і почервоніння, які зазвичай стихає протягом декількох днів. Шкіра може також, здається, є бронзовий появу протягом декількох днів. Повсякденній діяльності може бути відновлено одразу після лікування. Багато пацієнтів повертаються до роботи на наступний день. Макіяж можна носити на наступний день, якщо це необхідно. Результати можна розглядати як ще в один тиждень, хоча додаткове поліпшення через ремоделювання колагену буде тривати протягом декількох місяців. Старі моделі лазерного фракційного вимагають синій барвник, який буде використовуватися якої знебарвлені особи протягом 1-2 днів. Нові, модернізовані моделі більше не вимагають синій барвник. Переконайтеся, що попросили, якщо ваш лікар використовує нові оновлення.

5. Скільки процедур необхідно і як часто я можу лікувати? Хоча деякі результати можна побачити вже через 1 процедуру, принаймні 3 процедури, як правило, необхідні для досягнення оптимального результату. Від чотирьох до п’яти лікування можуть бути необхідні для пацієнтів з значної шкоди НД Лікування зазвичай проводиться в 4 тижні. Це допомагає досягти результатів набагато швидше, ніж з неабляціонное лікування.

6. Як я можу зберегти мої результати? Так як ваша шкіра буде продовжувати віку Природно, ми рекомендуємо підтримання ваших результатів. Це допомагає уповільнити старіння і зберігає шкіру виглядає молодше, довше. Технічне обслуговування може бути досягнуто за допомогою лікаря-сила продукти омолодження в домашніх умовах і мають періодичні неабляціонное лікування в нашому офісі. Мікродермабразія, Vibradermabrasion Vbeam і лікування можуть бути використані окремо або в поєднанні для підтримки ваших інвестицій. Річний або піврічний FLT також допомагає зберегти ваші результати. І, звичайно, завжди носите капелюх і сонцезахисний крем, коли на відкритому повітрі.

7. Чи є якісь ризики і побічні ефекти? Струпів, пухирі і зміни кольору шкіри може іноді відбуваються. Рубці вкрай рідко (менше 1%). Ці побічні ефекти малоймовірні при обробці в досвідчених дерматології або пластичної хірургії офісу. Переконайтеся, що лікар або медсестра робить Ваше лікування дуже досвідчений. Наприклад, ми провели більше 1400 процедур Fraxel у нашому офісі протягом останніх 2 років.