як часто грудні імплантати повинні бути замінені

Існує міф, плаваючі навколо суспільстві в цілому про це. Часто пацієнти представлять свої пластичний хірург заявивши: «Минуло 10 років, і мені сказали, мені потрібно, щоб мої грудні імплантати замінили”. Це не обов’язково так. Грудні імплантати не подобається шин, які повинні бути повернені раз на кілька тисяч миль. Єдині причини, що імплантати повинні бути замінені, якщо є проблеми, пов’язані з імплантатом. Ці проблеми можуть варіюватися від розриву, капсульної контрактури або імплантату переміщення. Швидкості цих ускладнень варіюється в залежності від типу імплантату. Доброю новиною є те, що у разі імплантат потребує заміни, в даний час виробники імплантатів замінити обидві сольові і силіконові імплантанти грудей на безоплатній основі і іноді охоплюють хірургів зборів, а також.

Силіконові імплантати

Силіконові імплантанти грудей були приблизно з 1960-х років. Там були чотири покоління цих імплантатів. «Першого покоління» силіконові імплантати був розроблений Dow Corning. Це були досить товстою шкаралупою з досить згуртованою силікону. Прагнення до більш природне почуття імплантату стало поштовхом для створення «другого покоління» в 1970 році. У них були тонкі оболонки і більш рідкий силікон. Ці мали високу швидкість розриву і високий темп силіконові “просочуватися” через тонкі оболонки призводить до таких ускладнень, як капсульної контрактури. «Третього покоління» був створений в середині 1980-х з більш товстою оболонкою і знову більш згуртованою силіконовий гель, що містяться на цьому оболонки. Ці силіконові протези в даний час використовується в США для збільшення грудей. Вони були схвалені FDA в листопаді 2006 року після “FDA розглянув широке кількість даних клінічних досліджень жінок вивчив на строк до чотирьох років, а також багато іншої інформації, щоб визначити переваги та ризики цих продуктів, “, сказав Даніель Шульц, доктор медичних наук, директор Центру з контролю над обладнанням і радіаційною безпекою, FDA. “Обширний обсяг наукових даних, забезпечує розумну гарантію переваги та ризики цих пристроїв”. “Четвертого покоління” імплантати “липких ведмедів” імплантати, які ще не затверджені FDA для використання в США, хоча вони і використовуються по Європі. Вони мають навіть більш цілісної силіконовий щоб забезпечити більш стабільну форму силіконовий і, імовірно, менше ризик розриву.

розриву:

Визначення розриву ціни сучасних силіконових імплантатів утруднено через різних типів імплантатів в даний час у грі. Кілька досліджень, дивлячись тільки в даний час використовується третє покоління імплантатів хотів би запропонувати, що розрив ставки близько 15% протягом 10 років. Інформація, яка використовується для затвердження FDA цих імплантатів показав 0,5% розриву протягом 3 років. Це, ймовірно, трохи вводить в оману, тому що ризик розриву збільшується з віком імплантату. Більшість досліджень з використанням даних МРТ б припустити, що більшість імплантатів другого покоління були розірвані 10 років. Багато з них були “тихих розривів” без симптомів. Тільки після того, мається достатнього досвіду застосування нових поколінь імплантатів їх довгострокові темпи розриву визначається терміном. На основі когезионной імплантату, поліпшені технології і міцність оболонки, очікується, що вони будуть мати поліпшену швидкість розриву.

Існує деяка полеміка щодо того, імплантат, який має розрив “потреби” бути видалені. У багатьох жінок є “тиха розриви”, які не можуть бути виявлені симптоми або медичного обстеження. FDA рекомендує МРТ тестування через 3 роки після розміщення силіконових імплантатів і кожні 2 роки. Насправді, це дороге задоволення і кілька хірургів або пацієнтів слідувати цій рекомендації “T”. Насправді, є багато жінок з силіконовими імплантатами яких не знають, що у них є розрив. Звичайно, якщо є діагностований розрив або на медичний огляд, мамографія або МРТ – FDA рекомендує вона повинна бути вилучена, оскільки це відмова пристрою Є декілька досліджень, які показують яскраво виражені симптоми, такі як втома, втрата пам’яті, фибромиалгии і болі в суглобах у хворих с. розриви силіконових імплантатів порівняно з контрольною групою. Багато пацієнтів повідомляють, що ці симптоми проходять після видалення імплантатів. Є також повідомлення про боротьбу з силіконовою антитіл в крові у пацієнтів з розривом імплантату та міграції силіконового через лімфатичні судини. Це як і раніше постійним джерелом суперечок. Там, де є протиріччя, краще бути на стороні безпеки пацієнтів і більшість пластичних хірургів рекомендують видалення діагностований розрив силіконових імплантатів.

Капсульної контрактури:

Інший щодо частою причиною видалення імплантату і заміна капсульної контрактури. Це зміцнення капсули, яка є обвідної тіла створює навколо імплантату. Зазвичай капсула м’яко і непомітно. Коли контракт може бути твердою, спотвореної або навіть болючим. Причини капсульної контрактури до кінця не відомі, але такі фактори, як інфекції, протікання силікону, і гематома мабуть, беруть участь. У дослідженні основний наставника 3-го покоління імплантатів контрактури швидкістю 3 роки після збільшення склало 8,1%. Це набагато більш поширені в три роки, ніж розриву. Існує менш розбіжності щодо “необхідності” мати імплантат видалено у випадках капсульної контрактури. Як правило, це виконується, якщо вона досить серйозна, що пацієнт хотів би мати імплантат вилучений і замінений. Іноді консервативної терапії з Accolate (пероральні препарати) може бути ефективним.

Знову ж, в довгостроковій перспективі дані про капсульної контрактури в цих 3-го покоління імплантатів не вистачає. Після затвердження досліджень, які тривають допоможуть прояснити деякі з цих ризиків.

сольові імплантати

Сольові імплантанти грудей мають аналогічну силіконової зовнішньої оболонки до силіконові імплантати, але наповнювач є розчин солі замість силікону. Вони були показані на перспективні дослідження на невдачу при швидкості близько 3-5% протягом 3 років і 7-10% протягом 5 років. Це приблизно близько 1-2% на рік імплантації. З сольові імплантати немає страху “тихий розрив”. Якщо імплантат не вдається, то просто здувається і порядок обміняти його на новий імплантат зазвичай досить проста і може бути зроблено під місцевою анестезією. Оскільки імплантату наповнювач не тримати свою форму, а також згуртованій силікону, є велика ймовірність того, що “раз недолік” (ніби як складки в газеті). Повторюваних складаний хоча зношуються імплантату і може привести до більш високим ризиком розриву. “Наповнювальний клапан” є ще одним потенційним джерелом підвищеного ризику пошкодження імплантату в сольових імплантатів щодо силіконових імплантатів. Існує документований знижений ризик капсульної контрактури з сольові імплантати щодо силіконових імплантатів. Нових поколінь силіконові імплантати, ми сподіваємося, знизився ризик контрактури через згуртованої матеріалу, що викликає менш “Bleed” силіконового масла.

На закінчення відзначимо, що ризик невдачі стає вище, чим довше імплантату була на місці. Згідно FDA і вкладиші від імплантату виробників, імплантати не призначені, щоб бути постійним пристроєм, і більшість пацієнтів потрібно буде замінити їх хоча б раз. Для сольових імплантатів, поки вони не протечке або проблеми, вони ніколи не повинні бути замінені. Те ж саме вірно для силіконових імплантатів, однак є ризик того, що “тихий розрив”. FDA рекомендує часті МРТ дослідження для діагностики тихого розриву. Це пов’язане із забороною для багатьох пацієнтів. Там можуть бути рекомендації, щоб мати силіконові імплантати замінили через регулярні проміжки часу, коли результати дослідження повідомленням затвердження вийти. В даний час, вони повинні бути замінені тільки якщо вони зазнають невдачі.