як створити-Смокі-очі дивляться з косметикою

як створити димчастий макіяж очей погляд

Це дуже чуттєвий, драматичні і пильний погляд, більше підходить для молодої жінки, оскільки вона може значно посилити погляд у зрілою жінкою, і до цього віку, що ми після для зрілої жінки, щоб виглядати свіжо і молодо.

ідеально підходить для соціальних випадку або нічний час складають
Цей погляд ідеально підходить як для громадських заходів чи ніч. Він додає особистість і перетворює разюче хто носить його, хоча досягнення ідеальної обробки не завжди просто, так як потрібно терпіння, щоб не розмазати тіні. Слідуючи цим інструкціям зробить досягнення ідеального результату набагато простіше.

досягнення кращого обробки
Якщо ми використовуємо фіксуючий агент-Є кілька марок з них на ринку для тіней для повік і губ, які можуть робити свою справу дуже добре, як тільки продукт, ми почати, щоб позбутися від мішків під очима і недосконалості з коректором, і ми змішати продукт у свердловині.

висвітлюють особа
Створення точки світла з освітлювачем в області трохи нижче брів, верхніх відділах вилиці, простір між бровами і на підборідді.

Нанесіть основу якнайближче до тону шкіри, або в кращому разі на один тон вище.

трюк безвідмовний
Змішайте повіки з сипучим порошкам: Таким чином, тіні будуть потім посуньте краще, і застосовувати кількість порошків на область під очима, як таким чином ми зможемо пізніше забрати надлишки чорні частки тінь, і усунути їх з косметикою кисті. Нейтральний тон ми об’єднуємо рухому повіку, після чого, як уже згадувалося, ми застосовуємо чорну тінь у невеликих кількостях, щоб переконатися, що ми застосовуємо потрібній кількості.

Ми можемо закінчити, підкресливши підставу вій чорним олівцем, і змішування його добре.

хто не робить цей костюм?
З точки зору форми очей: тільки та людина, не виграють від цього погляду буде або хтось з дуже маленькими очима-як темні тони потопити-погляд чи хтось з широко розставленими очима, як у цих випадках природний вигляд є більш втішним .

Цей погляд дасть відмінні результати на великих, і мигдальне або розкосі очі.

Інші варіанти цього погляду в сірих тонах, які добре виглядають на зелений, синій або карими очима і темно-синій, також дуже утішно на каштанових, коричневі, зелені та блакитні очі.

Темні тіні коричневих добре поєднується з зеленими і блакитними очима.

Рум’ян повинен бути дуже тонким, щоб не відволікати від очей: рожевий тон буде виглядати правильно.

І губи повинні бути також дуже м’які тони, в перлинно рожевим або дуже ніжним рожевим блиском або просто блиск для губ. Результатом є вражаючим.