це ніколи не пізно, щоб відлущує шкіру

Незалежно від того, що ваш вік і тип шкіри, регулярне відлущування покращиться, як ваша шкіра виглядає і відчуває. Відлущуючий глибоко очищає, щоб видалити мертві клітини шкіри, які закупорюють пори і зробити вашу шкіру виглядати нудно.

Верхній шар шкіри, епідерміс, природно оновлюється кожні 28 днів. Якщо ви у віці від 15 до 25 років, ваша шкіра оновлюється кожні 20 днів. В результаті, мертві клітини шкіри залишаються позаду, які роблять вашу шкіру виглядати матовою. Якщо у вас суха шкіра, вона намагається виправити дисбаланс вологою, роблячи більш натуральне масло і ці масла поєднуються з сухими пластівцями шкіри, щоб засмітити ваші пори. Якщо шкіра жирна, надлишки масла і токсини накопичуються на поверхні, щоб засмітити ваші пори.

Вплив елементів, таких як забруднення навколишнього середовища і ультрафіолетових променів може також призвести до того, щоб пори забиваються. Пілінг видаляє мертві клітини шкіри і дозволяє вашій шкірі дихати природно для здорової шкіри.

Відлущування, спочатку використовуйте м’який миючий засіб і терпкий, щоб видалити всі сліди масла і макіяж поверхню і витріть обличчя насухо м’яким рушником з натуральних волокон. Тепер ви готові для відлущування. Один зі способів зробити це полягає в застосуванні відлущуючий скраб з ніжним бісером і, за допомогою пальців, зробити кругові рухи протягом приблизно трьох хвилин. Існують також спеціальні отшелушивающие губки, одяг і люфи, щоб допомогти усунути мертві клітини шкіри.

Пілінг може бути досягнуто за допомогою відокремлюваною або глиняна маска, яку зазвичай залишають на десять хвилин. Після призначеного часу пройшло, промити або зніміть відлущуючий агент ретельно сушать шкіру повністю і переконайтеся, нанесіть зволожуючий крем.

Ви повинні м’яко відлущує ваше обличчя двічі на тиждень, щоб зберегти його світиться і свіжою. Однак, не відлущує шкіру частіше, тому що це може призвести до потрісканої шкіри та пошкоджені капіляри під поверхнею. Ви навіть можете використовувати натуральні інгредієнти для відлущування шкіри. Гамамелісу робить відмінне в’яжучий і поєднання меду і вівсянки може бути використаний для відлущує мертві клітини шкіри від готелю.

Неважливо, що ваш тип шкіри або віку, пілінг помітно поліпшити зовнішній вигляд вашої шкіри.