позбавитися від зморшок з чудесами природи

Позбавлення від зморшок це великий бізнес. Світова індустрія краси коштує більше, ніж вражаюче $ 60 мільярдів доларів і піднімається щороку. Мільйони доларів виливають у дослідження, щоб знайти останнє чудодійний засіб, щоб позбутися від зморшок, що обумовлено старінням населення світу. Більше, що робиться в натиснувши на віковий природних елементів і агентів знайти в матері-природи. Здається, що все більше людей стають зацікавлені в природні способи, щоб позбутися від зморшок. Ми будемо дивитися на те, що пропонує природа і деякі самодопомоги боротися з нашим спільним ворогом тобто зморшки.

Є речі, які ми можемо зробити, щоб уповільнити видимі ознаки старіння і зморшок. Утримання від певних дій та продукти можуть допомогти позбавитися від зморшок. Відповідне споживання продуктів з деяких натуральних інгредієнтів б підвищити нашу функцію регенерації шкіри і позбутися від зморшок швидше, ніж ми можемо собі уявити.

1. споживання цукру

Скоротіть споживання цукру. Уникайте підсолоджені напої, як газовані напої, цукерки, печиво та солодощі. Споживання цукру підвищує нашу цукру в крові і викликає глікірованіе. Glycation є клітинного запалення, яка виділяє утворення вільних радикалів, який руйнує колаген і еластин, волокна сполучної в нашій шкірі. Зморшки розвиватися як результат.

2. куріння

Куріння шкідливе для нашої шкіри. Він не тільки викликає зморшки, але і інші проблеми шкіри, такі як плями, вугрі, зміна кольору і сухості.

3. сонячне світло

Залишайтеся вдома, якщо ви можете. Трохи сонця, що добре для нашої шкіри, але перетримка знищить волокон сполучної в нашій шкірі і сприяє зморшок.

4. оброблених і упакованих продуктів

Хоча ми були покликані швидко покоління їжею, не дозволяйте цій етикетці заважають нам слова, заборона на оброблених і упакованих харчових продуктів. Великою кількістю консервантів вдаватися в підготовці таких продуктів, і вони шкідливі для нашої шкіри.

5. проти зморшок дієта

Розглянемо з використанням наступних інгредієнтів для приготування їжі.

. оливкова олія

Оливкова олія була рекламується як один з кращих природних проти зморшок інгредієнт, щоб позбутися від зморшок. Це може зменшити зморшки і поліпшення стану шкіри обличчя.

б. Помідори

Помідори містять лікопен, який запобігає раку і зморшки.

C. Буряк

Буряк містять багато заліза і чудові в боротьбі зі зморшками.

D. Овочі, Фрукти та Продукти, багаті антиоксидантами

Овочі, фрукти та продукти упаковані з антиоксидантами є відмінними компонентами, щоб позбутися від зморшок. Вони багаті натуральними вітамінами і мінералами, як вітамін С, Е, селен і бета-каротину. Прикладами є цитрусові, чорниця, шпинат, брокколі, ананас, манго, коричневий рис, цільне зерно, лосось, тунець, курка, капуста і морква.

6. води

Вода є природним подарунок нам. Вона має багато переваг для здоров’я, у тому числі допомагає нам позбавитися від зморшок. Наукові дослідження показали, що пити 8 склянок води в день, не тільки покращує нашу шкіру обличчя, воно насправді допомагає зміцненню здоров’я і уповільнити старіння. Якщо ви дуже зайняті, і забуваю пити, встановити таймер, використовуючи свій годинник, щоб нагадати собі, щоб пити кожні кілька годин.

Ви можете знайти більш корисні поради, щоб позбутися від зморшок на моєму блозі і виявити унікальні природні формула майже кожен великий журнал жінки говорять про сьогоднішній день.

Ця стаття може бути вільно передруковані або поширена в цілому в будь-яких журналу, новини, блог або сайт. Ім’я автора, біо-та на сайті посилання повинні залишатися незмінними, і будуть включені всі репродукції.