отопластика просту процедуру, щоб виправити відстовбурчені вуха

Отопластика (або вух) є дуже простим, прямим процедура, щоб виправити помітним, виступаючим, і великі вуха. Ця операція призначена для дітей і дорослих.

Вона виконується кваліфікованими та атестованими хірурга, який спеціалізується на обличчя і вуха операцій. Перш ніж розглядати цей тип операції, ви можете бути цікаво дізнатися, чи є Ви хорошим кандидатом для хірургії та хірургії, що тягне за собою. У цій статті ми спробуємо розглянути ці питання.

Як вже згадувалося, і дорослі, і діти можуть мати отопластика. Діти у віці чотирьох років, як відомо, на цю процедуру. Інші діти можуть бути жорстокими в їх лікуванні дітей з великими відстовбурченими вухами. Виправлення цих проблем на ранній стадії допоможе дітям триматися подалі від непотрібних зауважень і насмішок.

Хоча дорослі в змозі мати отопластика, кращі результати спостерігаються у дітей, тому що їх вуха більше цвілі стані. Перед тим, як зробити операцію, ви будете мати консультації з пластичним хірургом. У ході цього візиту вона буде оцінювати вас за загальне хороше здоров’я.

Є ускладнення, які виключали б вас від такого роду операції в тому числі важкої хвороби серця і, можливо, навіть гіпертонія. В цілому, більшість людей не в змозі пройти операцію без будь-яких ускладнень. Важливо підтримувати позитивне ставлення до хірургії.

Існує, безумовно, біль і набряк незручно, яка часто супроводжує більшість операцій. Тим не менше, лікування може бути забезпечено, щоб мінімізувати ці незручності. Операція є відносно простим. Вона починається з хірургом різання за вухом. Природній складці між голівкою і де вухо вигини будуть скорочені.

Після цього шар шкіри віддаляється, хірург видаляє хрящів і форми вуха в більш бажаному вигляд. Після цього хірург швів інших хрящів і замінює частину шкірної складки. Іноді хрящ не повинні бути вилучені. Це тому, що є достатнім для шва, щоб закріпити вухо в потрібному положенні. Перевага цієї простої техніки шов, що вона є менш інвазивної і дозволяє швидше зцілення.

Після операції пов’язку до операційного поля протягом декількох днів. Через розрізу, буде неможливо прийняти душ, поки бинти видалено не буде, і немає ніяких ознак інфекції у місці операції.

Тим не менш, ванни і купання губка підходить тих пір, поки вухах і голові не промокнути. Як згадувалося вище, можливо, що будуть деякі незручності, але хірург може наказати ліки для мінімізації болю. Якщо вона не робить, більш-рецепта ліки, такі як ібупрофен або ацетамінофен може бути використаний для зменшення болю дискомфорту.

Крім того, через характер операції, оголов’я може бути рекомендовано тримати вуха в правильному положенні протягом декількох тижнів. Але, не носити цю заставку, наслідки операції не може бути так добре, як передбачалося. Якщо наголов’я незручно, краще обговорити це питання зі своїм хірургом, який може бути в змозі зробити інші приготування для вас.

Отопластика проста процедура, яка може виправити дуже непривабливий вигляд вухами. Хоча є деякі болю і ризики, пов’язані з процесом, результати зазвичай переважують ризики. Більшість операцій виконуються без будь-яких ускладнень. Для подальшого розгляду, ви можете проконсультуватися з вами постачальник догляд за членами родини.