жіночий зменшення грудей часто задаються

Хоча багато жінок в ці дні шукають, щоб їх груди посилюється з імплантатами, є також багато жінок, які хочуть підвищити свою фігуру з операцією по зменшенню грудей. Занадто великий бюст може викликати болі в спині і інші фізичні обмеження, і вони дійсно можуть призводити до зниження рівня впевненості в собі так само, як пласкі груди може.

Існує процедура пластичної хірургії називається редукцією маммопластика, який призначений, щоб допомогти великими грудьми жінки знаходять полегшення вони шукають. Якщо ви знаходитесь серед багатьох жінок, які обирають для цього лікування сьогодні, ви можете мати кілька запитань про процедуру. Ось відповіді на деякі з найбільш поширених питань по зменшенню грудей:

* Хто є гарним кандидатом для цієї процедури?

Жінки, чиї бюсти будуть повністю розроблені (як правило, жінки, які, принаймні 18 років і старше), і у кого є біль або дискомфорт, пов’язаний з їх великими mammaries відмінні кандидати на це лікування.

* Чому я повинен цю операцію?

Великі груди може викликати цілий ряд соціальних та фізичних проблем, включаючи спину і біль в шиї, плечі напруги, обмежені можливості для участі у спортивних та інших заходів, а також небажаних негативних соціальних коментарів і дражнити. Все це може бути полегшено з хірургії, а також речі, як поганий постави, подразнення шкіри від бюстгальтер ремені і під груди на предмет зносу, і проблеми з пошуком одягу, які підходять вам належним чином.

* Як ця процедура?

Є кілька поширених методів. Перший метод полягає в розрізи, зроблені під грудьми і навколо ареоли. Додаткове шкіри і тканини додаткову потім вручну видаляють, а ареоли перепозиціюють для природного погляду. Новий метод називається припухлі техніку, яка в принципі дозволяє пластичного хірурга, щоб зламати і видалити зайвий жир за допомогою ліпосакції.

* Скільки часу операції по зменшенню грудей в останній раз?

Залежно від методів він може зайняти від одного до трьох годин в сторону.

* Результати постійні?

Зменшення грудей повністю видаляє деякі з тканини і, отже, деякі з жирових клітин. Тим не менш, груди все одно можете отримати більше, якщо ви отримуєте значну кількість ваги, але не може досягти пропорційного розміру, що вони були до процедури. Гормон лікування, а також вагітність і годування грудьми може також привести до великих бюстів після операції, але ці умови не є постійними.

* Що буде період відновлення, як бути?

Відразу після операції, там будуть якісь набряки, синці і біль в районі грудей. Хворим рекомендують носити хірургічну бюстгальтер протягом декількох днів після операції, щоб допомогти процесу загоєння. У той час як більшість жінок можуть повернутися до роботи і нормальної діяльності інших через тиждень або два, вони можуть як і раніше відчувати набряк і болючість протягом декількох місяців. Повні результати лікування, як правило, видимих ​​шести до дванадцяти місяців після операції.

* Скільки коштує операції по зменшенню грудей коштує?

Ціна буде значно варіюватися від держави та регіону. Вартість може бути де завгодно в діапазоні від $ 5000 до $ 10000. Доброю новиною є те, що страхові компанії будуть іноді платити всі або частину законопроекту, якщо жінка відчуває біль через надмірно великий розмір грудей.