домашні трав’яні поради по красі

Краса є одним з найпопулярніших тем люди говорять про. Замість того щоб використовувати синтетичні косметичні продукти люди воліють домашні трав’яні косметики, щоб тримати їх молодих на більш тривалий час. Ці трав’яні косметики не тільки недорогий, але також ефективні і безпечні. У даній статті розглядаються дві корисні домашні трав’яні поради по красі, які дуже корисні в нашому повсякденному житті.

Трав’яні Поради з краси 1 – природний метод, щоб зробити волосся темне

Зазвичай волосся сивіє з віком, але в даний час ми часто бачимо молодих людей з проблемою сивого волосся. У разі передчасне посивіння, відкрите повітря, фізичні вправи, масаж шкіри голови, режиму харчування і прийому сирих овочів рекомендується.

Є дуже багато методів, щоб зробити волосся темне, але природним методам слід віддавати перевагу. Хна є одним з методів, щоб зробити волосся темне або коричневі і, безсумнівно, це добре для кондиціонування волосся.

Нещодавно лікарський рослина Salvia може бути використана для затемнення волосся. У цьому методі 15 г Шавлія приймається в одному літрі води. Круті листя у воді протягом двох годин, потім процідіть. Залити волосся і залиште на півгодини, потім промити.

Трав’яні Поради з краси 2 – Ароматна ванна з травами

Наше тіло зазвичай втомлюється через неспокійного графіка роботи і хоче деяке ослаблення у вихідні дні, щоб порушити протягом найближчого тижня. Так і внизу є трав’яний домашній рецепт ароматного трав’яну ванну, яка не лише дасть негайне полегшення втомленим м’язам, а й до проблеми ревматизму.

Візьміть наступні інгредієнти – Хміль звичайний (450 г), чебрецю serpyllum (25 г), шавлія лікарська (25 г) і лаванди (25 г). Помістіть інгредієнти в марлевих сумках і надійно зв’язати. Повісити мішок з крана гарячій ванні в той час як працює, так що гаряча вода проходить через нього, витяг натуральні масла і аромат трав. Ця ванна допоможе розслабитися втомлені м’язи і зняти ревматизмі.

Відмова від відповідальності: Ця стаття не покликана надавати медичні поради, і тільки для загальної інформації. Завжди шукайте прозріння кваліфікованого професійного здоров’я, перш ніж приступати до будь-якій програмі охорони здоров’я.

Copyright © Nick Mutt, Всі права захищені. Якщо ви хочете використовувати цю статтю на своєму сайті або в розсилці, зробіть все URL-адреси (посилання) активними.