домашні засоби для обличчя

Для ефективної боротьби з ознаками старіння, важливо, щоб піклуватися про Вашу шкірі. Ваше особа є перша ознака, що люди помітять, таким чином, важливо піддати його щоденний режим чистки. Косметичні продукти можуть бути дорогими, так що ви можете розглянути куховарять власні домашні засоби. Гліколевий пілінг, зроблений з фруктів, які містять гліколева кислота, може допомогти видалити суху шкіру, дозволяючи здорової шарів до поверхні. Яєчні білки також було відомо, щоб зменшити поява великих пір.
Щоб створити гліколевого пілінгу, візьміть одну полуницю і пюре його виделкою. Ви також можете використовувати додати шматок ананаса. Як тільки це буде зроблено, залити 1/4 чайної ложки лимонного соку та меду. Процідіть суміш в змішувач через сито потім відкладіть рідини.
Використовуйте щітку для нанесення тонкого шару полуниці суміш по всій поверхні. Дайте йому повністю висохнути, залишивши її на час до п’яти хвилин. Промити його після запропонованого часу і обережно промокніть обличчя сухою. Нанесіть зволожуючий краси в якості останнього кроку.