врослі волосся і опіку бритви

Гоління розглядається як перешкода, тому що це, як правило, відбуваються щодня і через постійної появи врослого волосся, удари бритви і бритви опік. Проте, видалення небажаного волосся, здається, переважають ці складні проблеми шкіри.
Отже, що ж нам робити? Є деякі речі, які ми можемо зробити, щоб обійти поява опіку бритви, ударів і врослого волосся. Наступний текст буде вивчити врослого волосся і опіку бритви, а також їх варіанти лікування.
опіку бритви
Бритви опік є дуже поширеним побічним ефектом гоління. Він також відомий як висип перукарні. Чутлива шкіра, тьмяні бритви, гоління, коли шкіра надто суха все це може призвести до бритви опік.
Лікування та профілактика є два варіанти роботи з опіку бритви.
Якщо у вас є бритва опік, ви можете розглядати його із заспокійливим догляду за шкірою, які містять натуральні інгредієнти, такі як алое віра і равлики сироватки. Ці види продукції допоможе полегшити і зволожують роздратовану шкіру.
Для запобігання бритви опік показувати старі, іржаві бритви і піти на новий. Використовуйте лосьйон для гоління і теплу воду, щоб підготувати шкіру перед голінням. Також уникайте гоління тій же області більше одного разу. Як тільки ви закінчите голитися, застосовувати тонер (або після гоління), який не містить спирту. Таким чином, ви допоможе зменшити ймовірність розвитку висипу.
врослі волосся і удари бритви
Удари бритви і врослі волосся в основному те ж саме. Вони з’являються, коли голені волосся починає рости під шкірою, а не прорватися. Обидва врослі волосся і удари бритви може призвести до свербіж, почервоніння і набряк.
Щоб зняти ці проблеми, ви можете покладатися на природні креми, які містять равлики сироватки. Глікокон’югати в сироватці равлики сприяти регенерації клітин шкіри. Також мають природні антимікробні пептиди, які борються з інфекцією.
Запобігання удари бритви і врослі волосся можуть допомогти вам уникнути великих проблем, як інфекції або поразок. Кожен метод видалення волосся потрібна інша форма профілактики.
Якщо ви використовуєте Зростаюча як метод видалення волосся, дуже важливо, що волосся адекватної довжиною до воском. Зазвичай одну чверть дюйма достатньо довжини для воском. Щоб переконатися в тому, що віск дотримується правильної, видаліть всі лосьйони або масла з поверхні шкіри. Слизькі або коротким волоссям може призвести до зламаної волосся, які більш імовірно, призведе до вростання волосся.
Якщо ви використовуєте бритву, підготувати область заздалегідь. Так само, як з опіку бритви, важливо використовувати теплу воду на площі, яка повинна бути поголені. Лосьйон для гоління допоможе пом’якшити волосся і звести до мінімуму можливість порізів і бритви для гоління в тому ж напрямку росту волосся, а не проти нього допоможе уникнути вростання волосся.