вищипування брів поради

Набравшись це кращий спосіб формувати брови, хоча деякі жінки воліють воском. Але майте на увазі: це найкраще зробити професійний якщо ви не хочете, щоб віск половиною брови. Корекція брів це мистецтво. Існує майстерності, терпіння і творчості учасників. Вам потрібно хороший зір, і досконалі інструменти і почуття симетрії. Для початку, подивіться на ваші брови в дзеркалі. Крок назад принаймні, три фути, так що у вас є повна, ясна перспектива того, що ваші риси обличчя. Зривати ваші брови, коли пори відкриті. Це або після душу або після застосування гарячих махрову серветку на шкіру протягом декількох хвилин. Ідеальний брови майже перевершити красу обличчя і в реальному часі помітний вплив у розбудову сесії. Кращий час, щоб зривати ваші брови після того як ви виходите з душу. Пори залишаються відкритими і не жалять в тій же мірі.

Зупинка для доступу до вищипування прогрес допоможе виміряти ваші результати і запобігти надмірне вищипування. Корекція брів в ідеалі має бути приурочене якраз перед відправленням в мішку, як час сну, що дозволяє наступним будь-якого наступного почервоніння зникнуть в відразу. Похилий край пінцетом, які захоплюють волоски легко, найкраще підходять для формування брів при розчісуванні волосся в одну сторону, потім іншу, допомагає видалити жили. Лівер волосся в напрямку, в якому вони ростуть. Це дозволить зберегти волосся гладкими і зашкодить less.pluck вибилися волосся під арку брови і все інше, за межами природною лінією брів. Корекція брів порад, які допоможуть вам досягти красиві брови. Після вищипування кілька волосин, завжди зупиняються, щоб подивитися на те, що ви зробили. Ви можете бути більш-вищипування і ви можете навіть не усвідомлюють цього.

Поради щодо брови вищипування / вищипування:

1. Чи не вискубувати занадто багато.

2. Волосся можуть бути пом’якшені з першого кондиціонер для волосся або крем для гоління.

3. Якщо ваші брови роблять невеликі дуги то у вас є кращий брову.

4. Зробіть чисту шкіру. Чистіть брови вгору і назовні.

5. Використовуйте хороший пінцет, щоб вискубувати брови. Використовуйте збільшувальне дзеркало і впорається з цим завданням у повному яскравому світлі.

6. Брови косо вгору змусить вас виглядати сердитися, так що будьте обережні, щоб не зняти занадто багато на зовнішніх кутах.

7. Якщо ви хочете верхньої і днища бути гладкою стільки, скільки ви можете, ви можете зривати верхній і нижній.

8. Не більше зривати ваші брови. Набравшись при належному догляді і в обмеженнях також важливо, як вищипування або вищипування.

9. Після вищипування буде зроблено, застосувати деякі хороші якості гелю для видалення почервоніння і т.п. Застосування гелю зробить ваші очі заспокоїтися і закінчити роздратування через вищипування або вищипування.