Як прибрати розтяжки в трьох напрямках

Розтяжки не є фатальними, але вони дуже дратує і засмучує будь-кому, хто має їх. Уявіть собі, цих непривабливих ліній, які просто з’являються з нізвідки, не питаючи для них. І що ще гірше, ви намагаєтеся продукт після продукту з надією на один день робить їх піти, коли насправді, вони могли б просто бути з тобою назавжди.

Це дратує, але не хвилюйтеся. Це загальна проблема шкіри, який торкається будь-якої, незалежно від статі, і, звичайно, це означає, що підлітків хлопчиків і дівчаток, вагітних жінок і тих, хто втратив або придбав вагу можете отримати їх в найкоротші терміни. Вони з’являються, тому що шкіра розтягується до межі, щоб врахувати зміни, які відбуваються, у зв’язку з входженням сказав у своєму житті. Як видалити розтяжки, таким чином, є чимось на зразок популярною темою серед людей, тому що ці випадки досить часто зустрічаються, що робить нас вразливими для цих дратівливих фіолетовим або червоним лініям.

На жаль, видалення розтяжок повністю не можливо на даний момент. Усі рішення для розтяжок тільки зменшити їх зовнішній вигляд, який означає, що вони тільки роблять їх непомітними в очах.

Ось кілька способів видалення розтяжок.

1. Розтяжок лосьйони і креми. Є продукти там, які обіцяють видалити розтяжки. Вони у вигляді кремів, лосьйонів або гелів, які мають спільні компоненти, які, як відомо, роблять шкіру здоровою і позбутися від цих ліній. Revitol, наприклад, є популярним анти-розтяжок продукт, який стверджує, що видалення старих і нових розтяжок. Якщо ви хочете спробувати, ви можете, якщо ви думаєте, що це працює. Зрештою, було минулими відгуками клієнтів про це, але майте на увазі, хоча – не кожен «хороший» продукт гарантовано працює для всіх, тому спробувати його так чи інакше.

2. Операції лазерної корекції розтяжок. Ця процедура здійснюється хірургом і триває протягом шести сесій, щоб допомогти поліпшити зовнішній вигляд цих дратівливих ліній. Після закінчення лікування, пацієнти повідомляють, що їх розтяжки ще завмиранням, яке добре, якщо ви думаєте про цю процедуру, щоб позбутися від розтяжок. Лазерна операція проводиться з променем світла, який проникає через шкіру, щоб стимулювати нові клітини для виробництва нових тканин.

Коли це відбувається, колагену стимулюється, що в свою чергу призводить до потовщення шкіри, а також для видалення розтяжок.

3. Хімічний пілінг. Це можна зробити, дерматолог, видаливши кілька шарів шкіри, які страждають від розтяжок, і коли це станеться, нові шари шкіри утворюються, щоб вирівняти поверхню і колір на зовнішній стороні. Більше колагену утворюється також, поступаючись місцем більш товстий, більш пружна шкіра!

Це всього лише кілька речей, які можна зробити, щоб прибрати розтяжки. Продукти не дає гарантії ефективності весь час, в той час як операції і пілінги, буде гарантовано працювати – однак, вони можуть бути болісними і дороге, тому багато людей купують продукти, а не зробити їх лінії йдуть.