Як вижити, коли ваш стиліст залишає

Ви переїхали в нове місто, і необхідно знайти новий салон. Або, може бути ваш улюблений стиліст, єдиний у світі, які зробили ваші волосся виглядає фантастично, залишив місто. Тепер вам потрібно знайти новий стиліст, і, можливо, новий салон. З чого почати? Як ви переконаєтеся, що ви знайдете хороший салон і стиліст?

Природно, ви можете попросити своїх друзів і сім’ї для салону і стиліст рекомендацій. Можна навіть поставити кілька співробітників. Це гарне місце для початку. Більшість з них, ймовірно, доведеться когось вони дуже рекомендую. Таким чином, ви все ще застрягли. Хто б ви вирішили заснований на кілька рекомендацій?

Існує більше, щоб розглянути, ніж просто дружня рекомендація. По-перше, потрібно враховувати тип волосся у вас є. Той, хто знає, як стиль пряме волосся не можуть бути гарні в супер укладання кучерявого волосся.

Крім того, який стиль ви хочете регулярно? Якщо ви хочете вирізати основні кожні кілька тижнів, то ваші потреби відрізняються від тих, хто хоче забарвлення і моменти. Знову ж, якщо ви хочете наслідувати останні голлівудські стилів, це щось ще, щоб розглянути повністю. Або ви хочете, випрямлення або завивки або розширень. Ти впевнений, що не хочу йти на стиліста, який не надто досвідчений, з цими.

Як і будь-яка інша професія, ви зможете знайти хороші і погані стилісти стилісти. Ви також знайдете хороших стилістів – обдаровані навіть – у певному стилі вирізати або на роботу з певним стилем волосся. Але вони не обов’язково бути хорошим на всіх типів волосся.

Наша пропозиція для знайти хорошого стиліста трохи інакше, ніж просити друзів. Ми хотіли б запропонувати вам подивитися на волосся скрізь. Коли ви йдете в магазин за продуктами, перевірити зачіску на всіх, кого ви бачите. Подивіться на людей в ресторанах, в торговому центрі, в метро, ​​йдеш по вулиці, в кафе.

Ви шукаєте кого з волоссям схожі на ваші і стиль вам подобається. Коли ви знайдете когось, хто волосся просто казковий і схожий на ваш волосся перед укладанням, запитайте їх, хто їх стиліст. Гаразд, це може здатися дивним попросити прибульців,, але думати про компліменту ви даєте їм, коли ви говорите: «Вибачте, я шукаю для великого стиліста і я просто люблю ваше волосся. Скажіть, будь ласка, хто це робить? Це зробить їх день, що ви думаєте, їх волосся казкова. Зрештою, не є частиною точки, як ваші волосся зробити, щоб відмінно виглядати і бути поміченим іншими?

У більшості випадків люди будуть витрачати час, щоб допомогти вам, але майте на увазі, якщо ви отримаєте негативну відповідь, що вони можуть бути дійсно жваво, і в стислі терміни часу. У цьому випадку, ви, можливо, захочете, щоб один з візитних картках готові з запискою на ньому, що ви шукаєте стиліста. Передати її іншій людині і запитати, якщо вони будуть дзвонити вам по електронній пошті або в зручний для них з інформацією.

Сподіваюся, ви отримаєте рекомендацію для стиліста досить близько до вас чи вашої роботи. Якщо ні, і якщо подорож є проблема, продовжуйте розпитувати. Це може зайняти деякий час, але ви знайдете хороший стиліст знову, ми обіцяємо.