Угорщина холдингу конкурс для косметично розширений красунь

Краса, схоже, має дві категорії: природні краси і косметичних розширеної красу і незвичайний конкурс краси Міс пластична називають 2010, який проводиться два рази поспіль, дає дівчатам більше стимулів, щоб поліпшити те, що дала їм природа і абсолютно нова причина, щоб йти в для косметичних процедур хірургії.

Ця подія цілком на відміну від звичайних конкурсів краси зі строгими правилами, які вимагають природні краси, а з іншого боку, вона призначена для дівчат, які використовували косметичної хірургії, щоб перетворити на красунь. Хоча стихійні конкурсах краси перешкоджати жінкам з косметично розширеної грудьми і недопалки, це конкурс краси не тільки вітає їх, а й винагороджує їх за спроби поліпшити те, що дала їм природа.

Міс пластична 2010 було 22 учасників у своєму національному турі. Один з них, 27-річна Тімея Keretsz, сказала, що вона була процедура збільшення грудей і прикладом імплантатів. Пояснюючи її асоціацію з косметичній промисловості хірургії, вона сказала: “Це почалося, коли мені було 17, і я вмовила маму погодитися на операцію до контакту тому мої стирчать вуха. Я раптом виявив, що я був набагато більш впевнено і з цього моменту я ніколи не припиняв поліпшення, що природа дала мені “.

Вищезгаданий конкурс краси призначена тільки для жінок, які пішли під ніж краще виглядає. Вони зобов’язані забезпечити їх медичною історії, щоб довести поза всяких сумнівів, що вони дійсно зазнали косметичні процедури. Конкурс краси складається з двох панелей суддів-панелі краси судити дівчат для краси і медичних панелі присуджувати додаткові бали за якість косметичної процедури з хірургії вони взяли. Переможець отримає можливість взяти участь у роботі міжнародного круглого, називається Міс пластична Всесвіту.

Переможцем міс у цьому році пластик 2010, який відбувся у Будапешті в Угорщині 26 листопада 2010, було 24-річний Александар Кочіш. Суддів, які розміщені короною на голові були всі захоплення акуратним стібком роботи на її косметично розширеної грудьми. Кочіш сказала, що вона захоплюється спортом, як хлопчисько, і тому майже не було жиру на її тілі, і саме тому вона звернулася за допомогою до косметичного хірурга, щоб отримати “дійсно чудова пара великих грудей.« Якщо говорити про її успіх, вона сказав, що судді любив її бовдура роботу і сказав, що її сиськи і її збільшення грудей процедури були “самої природною красою в шоу.” Перший і другий призери театралізованого були Аніта Gyuris і Ката Szakal відповідно.

Збільшення грудей є косметична процедура дозволяє жінкам незадоволені розміром і формою своїх грудей, щоб отримати косметично пари грудей душі. Процедура, однак, коштує дорого, і буде чревато всіх видів ризиків і ускладнень, тому жінок, що шукають збільшення грудей процедури або будь-який інший косметичної процедури з цього питання повинні спочатку ретельно досліджувати його, вибрати висококваліфікованого ради сертифікованих хірург, і провести кілька годин роз’ясненні сумнівів під час їх попередньої консультації хірургії.