як ботокс зруйнувала життя Дебори

При правильному використанні, Ботокс може позбутися зморшок без необхідності в дорогої операції, непривабливі шрами або довгий час відновлення. Але в деяких випадках, він може викликати побічні ефекти, що, хоча тимчасово, може призвести до емоційних шрами.

Один з цих побічних ефектів опустивши повіки або птоз, які можуть виникнути, якщо занадто багато Ботокс вводиться або якщо токсин вводиться в неправильній області. Ця проблема зазвичай відбувається в 1:59 відсотків пацієнтів і може вплинути на одному або обох століття.

«Це опустивши є результатом місцевого поширення токсину в місці ін’єкції і можуть бути мінімізовані шляхом точного дозування, а також правильне розміщення і тримати пацієнта у вертикальному положенні протягом трьох-чотирьох годин після ін’єкції. Якщо опустивши повіки відбуваються, як правило, мінімальні і зазвичай вирішується протягом двох тижнів “, відповідно до дерматології Associates Атланти.

У разі Дебора Townsley, однак, цей побічний ефект тривав довше, ніж вона чекала. В результаті, вона стала важкою депресією і емоційно спустошений. Її сумна історія представлена ​​на LocateADoc.com.

“Я отримала ін’єкції ботокса між бровами для лінії похмурого погляду п’ять разів (кожні 3 – 4 місяці). Я знав, що Ботокс є новий метод лікування. Тим не менше, я не думаю, що це було занадто ризиковано, тим більше, що він дав мені багато бажаних результатів. Кожен раз, коли я прочитав і підписав форму згоди, яка повідомила мені про ризики, я думав, що вони ніколи не станеться зі мною “, вона розповіла.

Готуючись до свят Різдва зі своїми дітьми та онуками, сталося непередбачене. Через чотири дні після отримання ін’єкції, праве віко Дебори почав опустивши, начебто вона перенесла інсульт. Її лікар сказав, що це зникне в 7 – 10 днів або два тижні, не більше. Він помилявся.

“Я встановлювати обмеження за часом, на мій погляд, що, звичайно, це буде краще, до неділі або до моменту їх прибуття або до того часу, ми отримуємо наш Малюнки, виконані або перед шоу талантів. Але кожного разу, межа приходили і йшли, здавалося б, ніяких поліпшень. Щовечора я лягав спати, сподіваючись і молячись, що було б чудово бути краще вранці. Кожен день, я прокинувся таким пригніченим, “сказала Дебора.

Після двох місяців, нічого не змінилося. Падіння століття була все ще там і Дебора вирішила, що вона ніколи не матиме Ботокс знову.

“Я ніколи не був злий на лікаря – я не думаю, що він зробив щось інше в цей день або нічого поганого. Єдине, що я був засмучений о (і я дійсно дзвонив йому кілька разів тільки, щоб повідомити йому про результати) було те, що він сказав мені дуже ясно, дуже рішуче, на початку, що це буде тривати два тижні щонайбільше!

“Я знаю, що він відчував себе жахливо за невдачу. Він знав, що я був спустошений, як я плакала в офісі. Він знав, що це було найгірше час для чогось на зразок цього. І він хотів, щоб змусити мене відчувати себе краще, – але його помилковими надіями змусило мене відчувати себе гірше “, сказала вона.

У зв’язку з ростом числа людей, які постраждали через ботокса, виробники розробили безпечний і природний проти зморшок засоби правового захисту. Один популярний продукт, який в даний час робить хвиль Rejuvinol AM / PM Ботокс Альтернативні Вікові Всупереч системи. Це два-в-одному омолоджуючий формула поєднує в собі поживні ефекти Rejuvinol зволожуючим вранці і розслабляючий м’язи Rejuvox нічний крем.