лазерна епіляція, новітні технології

Лазерна епіляція була навколо на багато більше, ніж можна подумати. Вперше вона була запропонована на комерційній основі в середині 1970-х років, але були проведені експериментально протягом майже 20 років більше. За цей час технології виріс як на дріжджах і різних варіантів там може стати досить переважною.

Лазерна епіляція:
Деякі з найбільш ранніх технологій, що використовуються селективних photothermolysi, лазери, які будуть орієнтовані на темну матерію (меланін) у волосяний фолікул, не нагріваючи шкіру. Однак через способом селективного поглинання тільки темного волосся можуть бути ефективно вилучені за допомогою цього процесу. Цей метод залишає зяючу діру для світловолосих чоловіків і жінок, які шукають постійне видалення волосся.
Деякі побічні ефекти цього методу включають свербіж, почервоніння і набряк. Це стара технологія також викликає чимало болю під час сесій. Знеболювання кремом іноді пропонується, залежно від спа-салоні або клініці, але зазвичай за додаткову плату.

intensed імпульс світла (IPL)
Наступний великий прогрес в області лазерних технологій видалення волосся був Intensed імпульсний світло (IPL) технології. Хоча технічно не вважається лазерна, цей процес почав набувати популярності через його набагато дешевше і більш ефективних результатів. IPL фактично використовує ксеноновий спалах лампи, які випромінюють світло повного спектру. При нанесенні на шкіру, це світло проходить через шкіру, аж до коренів волосся і ефективно випаровує як корінні, а також волосся.
Оскільки світлові імпульси досить коротку тривалість, болю значно менше, ніж попередник IPL (у лазер). Більшість людей тільки відчуєте легкий дискомфорт схожий на сонячних опіків. Цей дискомфорт, однак, не дуже довго з більшістю людей, їх поновлення нормальної фізичної діяльності в той же день.

фототерапія спалаху (ВТФ)
Останнім у лазерної технології видалення волосся, фототерапії Flash (PTF) технологія є вдосконаленою версією технології IPL. Завдяки ефективному розширенню тривалість світлового імпульсу, теплова енергія може проникати глибше в шкіру, використовуючи менше енергії, в результаті чого менше пошкоджень шкіри. Ця технологія є практично безболісним і, це єдина технологія, яка може забезпечити результати для всіх типів шкіри.

Результати
Хоча жодна з цих технологій не забезпечують миттєве видалення волосся, кожна сесія призведе менше і менше волосся відросло. Крім того, нове зростання буде більш і більш ясно, тонко і повільно. Більшість людей отримати задовільні результати після 7:56 лікування, але ці результати залежать від медичних і генетичних факторів. Навіть із застосуванням новітніх технологій ВТФ, світле волосся все ще можуть зажадати більше процедур, ніж темне волосся.

Можливо, наступне велике досягнення в лазерної епіляції буде “одноразовий-всі-волосся-бути-пішов” лікування!