іонних відгуки фена

Якщо завивають завжди руйнує ваш день, то це, AOS час, щоб замінити старі фени для іонної один. Це може бути дорогою інвестицій, але це будуть обмінюватися годин сушіння волосся протягом декількох годин гарне волосся.

Іонний фен б’є інших моделей з різних причин. Один є його ультра-швидкої сушки, гладку, послідовну і саморегулівних для кращого і більш безпечного стилю. Але перш ніж потрапити в справжню переваги іонний фен, нехай, AOS дізнатися трохи більше про те, що іонна технологія і як вона працює на вашому волоссі.

У всіх нас є іонів у наше волосся, але вони, на жаль, позитивних Aore які викликають волосся стає брудними і кучеряве. Краса іонної технології є те, що він звільняє значну кількість негативних іонів, які нейтралізують позитивний заряд в наших волосся, тому розслаблення і згладжування кожної нитки для м’яких і гладкий результат. Іонні фени використовувати цю технологію, більше, ніж інші види фен для потужного відповідь, яка буде приборкати навіть найсміливіші типів волосся, захищаючи його від теплового ушкодження.

Іонна технологія ідеально підходить для людей з сухих і пошкоджених волосся, так як ці типи волосся слід використовувати тепло для найкоротший термін, щоб уникнути подальшої шкоди. Перевага використання іонної технології є те, що він підвищує ефективність сушіння за рахунок прискорення нагрівання і скорочення часу вона повинна бути використана для досягнення професійних результатів.

Іонні фени швидше, безпечніше і краще, ніж звичайні фени, але вони, Aore і дорожче. Хоча 90% фени продаються сьогодні є іонними і мільйони салон професіоналів і користувачів, погодьтеся, що інвестиції добре стоять додаткові швидкості і неймовірні блиск для вашого волосся. Але крім вибору іонний фен Вас, Äôll хочете, щоб переконатися, що модель у вас є очі на включає в себе кілька тепла і швидкості, прохолодному функцію пострілу задати стиль, шнур шарнірного з’єднання і ергономічний дизайн, який зробить укладання зручно.

Ви можете знайти багато професійних якостей фени, що використовують іонні технології для опалення та чудову продуктивність, але одна модель, яка просто виділяється, є салон Кармін Pro Професійний фен, який має елегантний дизайн, який включає в себе 3 температурних режиму, 2 режими швидкості і прохолодно Вибух функції. Але це, AOS не всі, це популярна модель також може похвалитися 2000 Вт для рекордна швидкість сушіння влади.

Так що замінити старі фени з вашого боку і почати користуватися перевагами використання професійних іонний фен!