отопластика – це кращий вибір

Отопластика майже напевно один з найменш складних косметичних операцій всіх сортів різноманітних косметичних процедур, пропонованих і має найкращі ціни на низькому ускладнень після операції.

Отопластика може містити широкий вибір процедур від зниження вуха, які є занадто значним, в результаті чого вуха, в яких знаходяться занадто далеко від черепа (закріплення вух), збільшення вуха, які є занадто скромними, і ремонт вроджені дефекти або дефекти в результаті нещасного випадку.

Хірургія є доступним як для дорослих і дітей. Більшість хірургів воліють дітей бути не менше чотирьох років, так що вуха повністю сформована і формується, перш ніж вони зобов’язуються косметичний ремонт. Діти ставляться під загальним наркозом для хірургії, хоча дорослі пацієнти можуть вибирати між загальною або місцевою анестезією. Діти, які пластичну операцію, як правило, мішенню для знущань і дражнити через їх вух, і батьки повідомляють, що хірургія вуха підвищує самооцінку своїх дітей і зупиняє подальше соціальної ізоляції.

Залежно від того, що процедура виконується на вухах, операція займає від двох до п’яти годин, і прямо після цього голову пацієнта, загорнутий в бинти важкі для захисту вух і допомогу та зцілення. Незабаром після цього, бинти замінюють легкі пов’язки, а потім видаляються.

У ході відновлення пацієнтів час експертизи деяких набряки та синці, що природно при будь-якої операції і, можливо, є деякі нездорові пульсуючий біль на вухах, який керується за знеболююче. Відразу після пов’язки видаляються пацієнтів як і раніше повинен був спати з наголов’ям пов’язку типу на захистити свої вуха, щоб допомогти процесу загоєння.

Екстремальна спека або холод можуть викликати оніміння вуха, тому заходи, включаючи удар сушки волосся слід уникати, поки цілющий процедура не є загальною.