голковколювання для обличчя зморшки

Ось точка варто врахувати: якщо ви хочете, щоб запобігти зморшки, відвідати ваш дружній акупунктурі районі. Промоутери особи стверджують, акупунктури ця процедура може зайняти роки, буквально від вашого обличчя, тому що усуває мімічні зморшки, мішки під очима та інші проблеми шкіри.

Відомий своїми знеболюючими властивостями, голковколювання також широко використовується в Китаї, щоб запобігти виникненню зморшок. Прихильники кажуть, що регулярне лікування може стимулювати приплив крові та енергії через шкіру і затримати ознаки старіння.

“Принцип, що це гідрати, чорнослив і зміцнює надійність енергопостачання шкіри поживними речовинами і киснем, тим самим зменшуючи появу зморшок і плям,” відповідно до Есме Флойд в Daily Mail.

Голковколювання грунтується на вірі в те, що тіло має життєву силу називають ци або ци, яка тече гладко до тих пір, як чоловічий і жіночий аспекти тіла називають інь і янь відповідно, залишаються в рівновазі. Якщо ні, хвороби і проблеми зі здоров’ям можуть виникнути.

Щоб виправити цей дисбаланс, тонкі голки вставляються в різних точках тіла під різними кутами. Голки акуратно скручених, вібрував, нагрівається або охолоджується, щоб звільнити заблокованої енергії та відновлення енергетичного балансу організму. Залежно від проблеми, один або кілька сеансів акупунктури можуть бути необхідні.

Аналогічним чином, шляхом введення голки в обличчя, акупунктури вважають, що вони можуть допомогти стимулювати зцілення організму в енергії і запобігти зморшки з’являються. Голки особи нібито допомогти клітинам утримувати воду, кисень і поживні речовини, надаючи особі повну і твердішу погляд.

«Особа має велику кількість точок акупунктури, говорить кваліфікованих акупунктурі і натуропат Стівен Ленглі, який спеціалізується на лікуванні. Це означає, що ви можете орієнтуватися на конкретні ділянки обличчя, щоб збільшити приплив крові та енергії через шкіру в цій області, що призводить до підвищення зовнішнього вигляду шкіри. Це не працює з шкірою на інших ділянках тіла, говорить він, тому що є менше очок енергії “, сказав Флойд.

“Лікування складається з 45-хвилинних сеансів, де особа обробляють ультра-тонких голок в певні точки. Голки залишатися протягом 20 до 30 хвилин, і обидві сторони особи, як правило, рівним, якщо немає конкретного пороку або проблема, яку необхідно лікувати, “додав він.

Але інші практикуючі скептично, кажучи старіння (зморшки і вона приносить) не хвороба, а природний процес, який не є результатом енергетичного дисбалансу. Вони серйозно сумніваюся, що акупунктура може коли-небудь конкурувати з іншими омолоджуючі процедури, як ботокс або підтяжки обличчя.

«Лікування з лицьового голковколюванням не збирається, щоб згладити зморшки на одному диханні, але до цих пір результати були хорошими. Лікування може збільшити зовнішній вигляд, зменшити токсини і робить шкіру виглядати молодше, але варто пам’ятати, що це тонкий ефект, що мобільного ‘ T збирається зробити зморшки зникнуть назавжди “, сказав Джоселін Сірий британського Голковколювання ради.

Якщо думка про стирчать голки в Вашій особі звучить страшно, не впадайте у відчай. Є й інші менш інвазивних і менш дорогі способи, щоб отримати природну підтяжку обличчя. Одним з них є Dermaxin, крем проти зморшок, який проникає глибоко в шкіру для відновлення здорової, ваша шкіра сяючий блиск.