Органічний догляд за красою

Все більше число споживачів віддають перевагу натуральні продукти, щоб зменшити ковтаючи пестицидів. Органічні продукти не єдиний спосіб уникнути токсинів в організмі. Дослідження показали, “що до 60% того, що ми застосовуємо до нашої шкірі можуть всмоктуватися в кров.” Http :/ / www.wen.org.uk / cosmetics / index.htm Є багато токсичних речовин, що містяться в звичайних здоров’я та косметичні товари.

поглинання шкірою

Шкіра є найбільшим органом тіла. Багато масел і спиртів може бути легко вбирається в шкіру. Це робить їх улюблений вибір у великих шкірою виробника, оскільки це допоможе виконувати активних хімічних компонентів углиб шкіри.

хімічних інгредієнтів

Дослідники в даний час виявляють, що багато з хімічних інгредієнтів, що використовуються в звичайних продуктах догляду за шкірою можуть бути небезпечні для нашого здоров’я.

Мінеральне масло: нафтові побічний продукт, який пригнічує здатність шкіри до виведення токсинів, що збільшує прищів та інших подразнень шкіри. Це також зменшує розвиток клітин, що збільшує ризик передчасного старіння. Будь-які похідні нафтопродуктів може бути заражена, що викликають рак ПАУ (поліциклічних ароматичних вуглеводнів). Мінеральне масло похідних включають: Liquidum Paraffinum (шикарний мінеральне масло,) Парафін нафтовий, парафін, і вазелін.

Парабени: легко всмоктується через шкіру, парабени використовуються в якості консервантів в косметичній продукції. Основною проблемою оточуючих парабени це ризик раку молочної залози. Дослідження д-ра Філіпа Darbre в Reading University в 2003 році простежується парабени, які були виявлені в пухлинах молочної залози. Форми парабенів включають: метилпарабен, етілпарабен, пропілпарабен, бутилпарабен і ізобутілпарабен і бензілпарабен.

Лаурилсульфат натрію (SLS) і Лауретсульфат натрію (SLES): зазвичай використовується в мило, шампуні, миючі засоби, зубні пасти і інших продуктів, як хімічні речовини спінювання продуктів хімічно відомий як поверхнево-активні речовини. Обидва SLS і SLES, як відомо, шкідливо для здоров’я. Серед можливих небезпек дослідження відзначили, включають: подразнення шкіри / шкіри корозії, гормональний дисбаланс, подразнення очей / очей каліцтва у дітей, денатурації білка і канцерогенність. Натрій лаурилсульфат імітує активність гормону естрогену. Це має безліч наслідків для здоров’я і можуть нести відповідальність за проблеми здоров’я, які включають в себе ПМС, клімактеричні симптоми і підвищує ризик ракових захворювань, таких як рак молочної залози.

органічно очистити і омолодити тіло

Дослідження переваг органічних догляду за шкірою може відповісти на важливе питання, чому органічні продукти догляду за шкірою є важливим і здоровий вибір. Якщо ви використовуєте неорганічних продуктів по догляду за шкірою, важливо відзначити, що ефекти токсичних хімічних речовин на вашій гормонів. Було доведено, що збільшення використання парабенів безпосередньо пов’язано з підвищеним ризиком раку молочної залози. Важливо перевірити етикетку на інгредієнти, які містять бутил-, етил-, метил-і пропив-, які є чотири основних парабенів.

Для забезпечення здорового догляду за шкірою, знайдіть час, щоб замінити поточний догляд за шкірою з органічними продуктами. Ваша шкіра і загальне фізичне здоров’я оцінять зміни.